Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a PG/53 szerint a ciklusom...

Ha a PG/53 szerint a ciklusom 9. napjától páfrányos, és most is (15. nap), és a hőm a 12. nap óta 36.9,37,37.1,37 olyankor mi van?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sajnos nem vált be a mikroszkóp. Össze-vissza mutatott mindent. Egyik nap páfrányos volt, másik nap buborékos. És így tovább... Pedig reggeli "szűz" nyálból csináltam. Te is mindig reggel nézed, evés-ivás előtt? Egyébként valakik azt mondják, hogy a terhességet is "jelzi".
2009. febr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én sem hiszek a mikroszkópban, nekem is össze-vissza mutatott, aztán végül kipróbáltam az ovutesztet, az első pozitív hónapban megfogant a fiam!
2009. febr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindig reggel nézem az utsó mensim óta,és már 1 hete folyamat páfrány.A hőmet csak 12. naptól,mert előtte össze-vissza keltem fel.Tegnap óta szúr a mellem.
2009. febr. 25. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor lehet, hogy babót jelez!
2009. febr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Még 1 dolog:az utsó mensim az 2-3 nap barnázás volt,az előző normális vérzés kezdete pedig jan. 23.

De akkor hagytam abba a Fog.gátlót.

másfél hete teszteltem negatívat,de nem is gondolok arra,h terhes lehetek,megszakítás... Ha babós lennék örülnénk...

2009. febr. 25. 14:34
 6/6 anonim ***** válasza:
tesztelj újra és kiderül...drukkolok a babónak!
2009. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!