Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Törpemikroszkópom hétfőn...

Törpemikroszkópom hétfőn tiszta páfrány volt. Vasárnapra nem vártam, de tegnap se és ma sem páfrányos már. Mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
Lehet terhes voltam? 13-16 napokon páfrányos volt a törpemikroszkópom, szeretkeztünk is a legjobb időben a férjemmel, nega a tesztem ma. Maszatolgatok kicsit. Nem fáj a derekam mint szokott, nem kívánom a csokit, édességet sem és a szexet sem. Ezek mindig jönnek menszi előtt.
2011. ápr. 27. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy terhes voltál. Barátnőmnek is többször mutatott páfrányt pé után, mégsem volt semmi! Szerintem nem teljesen jók ezek a kütyük!

Viszont én ovuteszttel jósteszteltem és nekem bevált! De várj még egy-két napot, és reggeli pisiből csinálj tesztet!

Egyébként mindig pontos a ciklusod?

2011. ápr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van törpemikroszkópom, de szerintem nem túl megbízható!A múltkor a mensi előtt egy nappal is páfrányos volt!
2011. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, terhesség jóslására nem mindenkinél alkalmas. Annyian mondják, hogy az ovuteszt sokkal megbízhatóbb, hogy jövő hónapban én is áttérek arra.
2011. ápr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!