Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy nagyon korai terhességnél...

Egy nagyon korai terhességnél pontosan hol helyezkedik el a méh?

Figyelt kérdés
Mettől meddig tart ami még a méh, hol van pontosan?
2011. ápr. 27. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ugyanott, ahol nem terhesen. Csak kicsit nagyobb, puhább, mint normál állapotban. Talán olyan ökölnyi lehet, a hasad legalján, középen.
2011. ápr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A köldök és a szeméremcsont között középen.

Korai terhességnél ugyanott, mint amúgy, csak kezd nőni fokozatosan.

Miért kérded?

2011. ápr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mert nekem kb. a köldökömmel egy vonalban, tehát egy szinten, csak inkább a jobb oldalt tegnap egész nap szúró érzetem volt, még most is enyhén érzem, de nem erősen, csak tompán, hogy ott valami nem stimmel. És amikor volt az "ovulációm" akkor jó pár nappal utána ugyanezen a ponton volt egy iszonyat erős szúrásom és nem értettem mi ez...mert itt még nem éreztem ilyen szúrást sose, csak lentebb!

Hát ezért kérdeztem.

2011. ápr. 27. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!