Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensi elött pár nappal...

A mensi elött pár nappal lehet tesztelni? Türelmetlen vagyok negyon?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Éppen lehet tesztelni, de sokszor felesleges csalódás a vége. Egy pici türelem - akár megvárni egy pár napos késést - sokszor kifizetődőbb. Nem azon múlik, hogy lapul-e valaki a pocakban, hogy milyen hamar tesztelünk.

2009. márc. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit értesz pár nap alatt. Tesztelni lehet, de nem biztos, hogy van értelme. Ugyan azt írják a teszt dobozára, hogy már 3 napos terhességet kimutat, ezt azonban helyesen kell értelmezni. Ugyanis a beágyazódástól számít a 3 nap, ami pedig úgy kb a hetedik napon történik meg. Ebből kiindulva megtermékenyítés + 10 nap a legkorábbi időpont, ami ugye 4 nappal van a nem várt előtt. De nekem akkor még teljesen neg. volt, 13-ik napon ( egy nappal mensi előtt ) nagyon-nagyon halovány pozitív, és két napos késésnél mertem csak elhinni, hogy nem káprázik a szemem, akkor már bíborpiros volt a vonal.


Ja, és amint látod, nem csak te vagy ilyen türelmetlen.... De ha hallgatsz a tapasztaltabbakra, megkímélheted magad a felesleges csalódástól.

2009. márc. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnapra nem vártam,teszteltem de negatív lett.Pedig még ma sem jött meg.Talán holnap újra megpróbálom.

Szerintem fölösleges csalódást okozol magadnak,ha korán tesztelsz!

2009. márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat de teszteltem és nagyon nagy csalódás volt tényleg van még rá esély ha majd ha elmarad talán akkor lehet pozitiv a teszt vagy ez már biztos??
2009. márc. 6. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!