Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a görbém? A ciklusaim...

Milyen a görbém? A ciklusaim 29-31 naposak!

Figyelt kérdés

[link]


Köszönöm! :)


2009. márc. 6. 11:06
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Igazából az leglényegesebb, hogy volt tüszőrepedés, ugye? Mert nálam most ez a legfontosabb, hogy legyen spontán!
2009. márc. 6. 11:07
 2/20 anonim válasza:
34%

Lehet bébi van a dologban szép magasan van a hőd. Ha a nem várt napjáig nem esik le akkor Gratula:-)

Én nagyon szurkolok neked!

Mikorra nem várod?

2009. márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
Hát nem tudom.Elég magas az alaphőd, és nem igazán változott pé-kor. Viszont most fenn van, az meg jó.
2009. márc. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó: szerintem mivel mindenki beteg volt a környezetemben (család, tanítványok, mindenki), de rajtam nem jött ki semmi. Szerintem ezért volt viszonylag magas. De ez csak tipp. Ez volt az első teljes hónap, hogy mértem. Az előzőnél félút előtt kapcsolódtam be, ott 36,5-től kuszott, de nem volt akkor túl nagy változás!

2009. márc. 6. 11:15
 5/20 A kérdező kommentje:

Első: 12-14-ére nem várom! :) Bárcsak igazad lenne! :)

...

Lányok, akkor bizti volt tüszőrepedés, ugye?

2009. márc. 6. 11:17
 6/20 anonim ***** válasza:
Miért lett lepontozva az első? (csak kíváncsi vagyok...)
2009. márc. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Miért lett az első válaszoló lepontozva?
2009. márc. 6. 11:19
 8/20 anonim ***** válasza:
Valószínű volt ,hiszen magasan vanm a hőd.Ha magasan marad a hőd + nincs menzesz valószínű bébi van a dologban.
2009. márc. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Utolsó! Most úgy megölelnélek, ha itt lennél! :) Egy akkora kő esett le a szívemről, hogy nah! :)

Köszönöm!

2009. márc. 6. 11:22
 10/20 anonim ***** válasza:
"Ha a nemvárt napjáig nem esik le akkor gratula"Ezért lett lepontozva mert nem teljesen igaz,van akinak a menzi után 1,2,nappal esik le a hő.Ha terhes vagy a hő az egész terhesség alatt magasabban marad(.Ha 18,20 napig magasan marad a hő akkor valószínű hogy terhes vagy te most ezt figyeld)Érdemes cikklus alatt a méhszáj állapotát is figyelemmel kísérni.
2009. márc. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!