Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hallani olyanról, hogy...

Lehet hallani olyanról, hogy valaki teherbeesik és mégis meg van neki?

Figyelt kérdés
Nálam harmadik napja van meg, de gyanúsan kevés. A hasam viszont fáj. Ha esetleg fenn áll a terhesség lehetősége, szabad bevennem Algoflex M-et és ihatom a cickafarkfű teát?
2009. márc. 6. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem megvolt az első két hónapban.Szerintem ne vegyél be, de ha muszáj akkor is csak algopirint.
2009. márc. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia a növéremnek az elsö 3 hónapban rendesen megvolt ezért nem is vette észre addig a terhességet,ugyhogy lehetséges.a gyógyszernek nézd meg a használati utmutatóját hogy terhesek szedhetik e , szerintem a teát ihatod. persze ez nem azt jelenti hogy terhes vagy csak annyit hogy elöfordul menszesz mellett is a terhesség. remélem tudtam segiteni.
2009. márc. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nagyon jó homeopátiás gyógyszerek vannak fájdalomcsillapításra amit még az orvosok is ajánlanak és nem káros a picire.Patikában kérd nem drága.
2009. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Algopyrint az első 3 és az utolsó 3 trimeszterben NEM szabad szedni!!!


egy védőnő

2009. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket. Tegnap éjszaka bevettem már egy Algoflex-M-et, mert nagyon fájt. Attól az egy szemtől lehet, hogy még nem lesz baj?
2009. márc. 6. 11:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én nem tudom mi lehet, de nekem vasárnap kellett vna megjönnie, de ma görcsöltem egy kicsit reggel és csak barna folyásom van igaz sötétebb de még nem vér, nem is voltam felpuffadva, pedig fel szoktam és a melleim most is meg vannak duzzadva és fájnak, pedig az is csak pé körül szokott,de most már 1,5 hete.Minden esetre ha igy marad csinálj tesztet.Ja és irdd meg mi lett!!Szorítok!!

2009. márc. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!