Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapra vagy holnapra nem...

Tegnapra vagy holnapra nem várom? Nézzétek meg légyszi a görbém és a tüneteim mi lehet ez?

Figyelt kérdés

26 naposak a ciklusaim, de már nem igazán tudom hogy mikorra ne várjam. És van két nega tesztem.A fertilityn is vezetem a görbém(azt nem tudom berakni), ott szépen behúzta a kontrollomat 36,5-re és az ovu időt 10-re, de szerintem 2 nappal később volt. Rá néhány nappal iszonyatosan fájni égni kezdtek a melleim, a bimbóim. 5-6 napig szabályosan hámlottak hol gyengén hol erősen(ez már elmúlt, de gondolom nem válhat le állandóan a bőr róla). Az én sejtett peteérésem után 5-6 nappal volt megint erős petefészekfájdalmam(mint peteérés előtt), de nem volt semmi nyákom. Majd mensi görcsöm volt. Ez is elmúlt 1 nap alatt. Azóta semmi csak a melleimen néha észreveszem hogy kifehéredik a bimbóm vége. Ez a mai napig megvan.

3 nappal ezelőtt volt egy hőesésem, de nem jelöltem ténylegesre, mert aznap hajnalban mikor mértem valami gáz volt közben a tv-vel(amíg mérem tv-zek), és közben bár fekve de végig izélgettem a távirányítót meg düdögtemn hogy mi a fene lehet. Szerintem így nem volt pontos. Nekem a mensi előtti hőesés előtti napon mindig van egy felugrásom(még nem volt).

Nem értem. Két napja mensi görcseim vannak várom ha kimegyek már barnázom, de nem. 2 napja leszakad a derekam(ez van mensi előtti napon, de nem ennyivel). 4 napja meg hihetetlenül fel vagyok fújódva(ez is van a mensi előtti napon). Így vártam is másnap a mensit de nem jött.


Szerintetek? Most ittam először a cickafarkat. Lehet kitolta a peteérésemet? De a testem és a hőm is már 15 nappal ezelőttre mondja.


[link]


Sajnos csak a ciklust tudom berakni, de fertilityn nagyon jól látszika trifázis a görbémen.


Írjatok légyszi. Már nem tudom mi van. Mit gondoljak, hisz negatívok a tesztek.


2009. márc. 6. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Huha ez nagyon érdekes.
2009. márc. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy tegnapelőtt megjött a mensi előtti agybajom(abból már tudtam hogy tegnap mensi), de semmi nem volt.
2009. márc. 6. 08:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól nézem ez még csaka ciklusod 25. napja, akkor még lehet, hogy korán teszteltél.
2009. márc. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen. Azért írtam hogy vagy tegnapra vagy holnapra nem várom. Teljesen száraz vagyok és a hőm sem esik még.

De gyanakszom a cickafarkra hogy így átvert és csak késik?(Sosem szokott). Mensi görcsöm viszont két napja van(illetve most már múlóban). Ha késne az is később jönne nem?

2009. márc. 6. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!