Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha két hónapos késés után...

Ha két hónapos késés után megjött akkor biztos, hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Két hónapig késett a menstruációm, szinte minden lehetséges terhességi tünetet produkáltam! Az első hetekben csináltam 2 terhességi tesztet és mind2 negatív lett. 1 hete megjött, rendes vérzés volt, semmi eltérést nem tapasztaltam, a hasam most nem fájt annyira mint ahogyan szokott. Viszont még mindig nagyon felvagyok puffadva! Mivel megjött így nem kell vissza mennem a dokihoz mert abban állapodtunk meg, hogy ha ebben a hónapban is elmarad visszamegyek csinál még egy UH-t a biztonság kedvéért és ír fel gyógyszert ami majd meghozza a mensest. Így mostmár biztosra vehetem, hogy nincs baba?
2009. márc. 5. 21:51
 1/3 anonim válasza:
Hát biztosra nem veheted, de nagyon valószínű, hogy nics baba. Nekem is volt ugyanilyen, mint amit leírtál, csináltam én is teszteket, aztán 2 hónapra rá megjött, azóta eltelt fél év és nincs óriási hasam:)
2009. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha normális vérzés jelentkezett, piros és nem csak valami maszatlolás, akkor nincs baba.
2009. márc. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendes vérzés volt, 7 napig tartott ahogy szokott. minden ugyanúgy zajlott ahogyan korábban. csak nem értem miért maradt ki 2 hónapig ilyen még nem fordult elő. 13 éves korom óta menstruálok és már kb 3 éve rendszeres.
2009. márc. 6. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!