Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Februárban hányan teszteltek...

Februárban hányan teszteltek pozitívat? Mióta próbálkoztatok?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy hónapja "kattantam" rá erre az oldalra, és mivel mi is nemrég kezdtünk el próbálkozni, így sokat nézegettem ezt a fórumot is. Így kíváncsi lennék, hogy azóta kinek sikerült, azóta hogy érzi magát, bár tudom, hogy még nagyon korai. És mennyi idősek vagytok?
2009. márc. 5. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 6 hetes vagyok 18-án teszteltem pozitivat, 8 hónapja próbálkoztunk, mostanra sikerült abszolut ciklus végén, egyáltalán nem az elméleti peteérés közelében sikerült:)


Semmi tünetem az égvilágon...

2009. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én teszteltem + 5 napja, 10 napja késik.Voltam dokinál azt mondta nem lát semmit méhen belűl csak egy cisztát.Most vérvételen voltam holnap megyek megint a dokihoz.Remélem elnézte azt a cisztát!
2009. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 hete teszteltem pozitívat és már 5 hetes a babám,másfél évig próbálkoztunk.Az előttem válaszolónak üzenem hogy nekem is van cisztám és szerintem ott a baba csak még nem látszik,sok terhességnél van ciszta is,de majd felszívódik ne aggódj miatta!
2009. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok,majd irja meg az előttem válaszoló hogy mi lett a vérvétel eredménye!!
2009. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én a 29.,30.,32.,34. napon teszteltem pozitívat, ma a 36. napon vagyok. Tegnap voltam a dokimnál csinált hüvelyi UH-t és van egy 4mm x 4mm-es cisztám a jobb oldali petefészkemben valamint egy 3,5mm-es 'babóm' is. Mi már több 2 éve próbálkozunk, és most vagyok az első Clostil-os hónapom után és úgy néz ki sikerült. 2 hét múlva megyek ismét a dokihoz.
2009. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Febr elején teszteltem pozitívat, 8 hetes múltam. Nekem volt egy vetélésem, vártunk 1 mensit és utána már nem jött meg:) Nekem viszont egész nap hányingerem van :(
2009. márc. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A próbálkozóknak sok sikert, a babásoknak pedig boldog babavárást kívánok!
2009. márc. 6. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!