Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok mit tegyek? Van...

Terhes vagyok mit tegyek? Van olyan gyógyszer amitől el lehet vetélni? Még nagyon az elején vagyok max 2 hetes ha lehetek.

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 14:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen jellegű legálisan forgalmazott gyógyszerről nem tudok, de a nőgyógyász fel tud világosítani arról, mit tudsz ilyenkor tenni (nem biztos, hogy csak az abortusz a megoldás, ő lehet, hogy még azt is tudja, hol és hogyan tudod örökbeadni a gyereket, ha inkább kihordod, de le szeretnél mondani róla).
2009. márc. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%

Gyógyszer Mo-on nincs forgalomba! Tehát marad az abortusz!

Máskor meg védekezzetek!

2009. márc. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%
Ha tuti a terhesség, akkor csak abortusszal tudod elvetetni, ha nem szeretnétek megtartani. Más módszer nincsen, ha magától nem megy el a baba.
2009. márc. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom miért ilyen a sors, hogy aki akarja, annak meg nem sikerül.:'(

Minél előbb menj el dokihoz, én ugy tudom injekció is van, de nem tudom, hogy itt alkalmazzák-e.Minden esetre jól gondold át!

Minden Jót!

2009. márc. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%

Szia.

Én tudom hogy van olyan injekció am a korai terhességet elhajtja egy vérzéssel mert ismerek a közvetlen környezetemben olyat akinek ilyen kellett csak sürgősen menj orvoshoz ha nem szeretnéd a babát mert azt nem tudom meddig lehet ezt az injekciót beadni hogy nem lesz baj belőle van egy bizonyos idő az felett már nem sokan nem ismerik mert csak azoknál lehet alkalmazni akik annyira korán észreveszik magukon hogy babásak és bizonyított tény aki ilyen szurit kapott azt mondta hogy vagy vérvétellel lehet megállapítani ilyen korai terhességet vagy elötte aki már szült és az elején is érzékeny volt a terhességénél, szoval van ilyen szuri a nevét nem tudom de ha elmész dokihoz és nem csusztál ki az időböl biztos segíteni fog, ha már nem lehet beadni akkor csak az abortusz jöhet szóba?

Megkérdezhetem miért nem szeretnéd a babót?

2009. márc. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%

Miért akarod elvetetni? Korai, fiatal vagy? Mert az anyagi körülményekre sokan fogják, de azért tudni kell, hogy meg lehet oldani kevéske pénzből és soksok szeretetből is a gyereknevelést.

Remélem helyesen döntesz és nem bánod meg később a döntésed.

Ez természetesen nem kioktatás akart lenni, csak tényleg nagyon sokan vágynak babára, és az abortusznál még egy örökbeadás is sokkal jobb és nemesebb döntés.

E.

2009. márc. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
34%

miért kell elvetetni? jól gondold meg!!

hány éves vagy?.....

2009. márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Azért szeretném elvetetni, mert 19 éves vagyok! Gyógyszert szedek és így lettem terhes nemtudom, hogy-hogy(rendesen szedtem)! Imádom a gyerekeket,de még énis gyerek vagyok! Nem vagyok felkészülve ekkora felelősségre!
2009. márc. 5. 15:56
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Biztos mindenki hallott ezt-azt, gyógynövények, injekciók, praktikák. Én mégis azt ajánlom keresd fel az orvosodat ő segíteni fog. Ne állj neki semmiféle hókuszpókusznak, abból csak bajok származnak. Lehet, h az anyasághoz még tényleg gyerek vagy - nálad jobban senki nem ismer - de a felelősség már a te kezedben van, és nem csak érte, magadért is felelős vagy. Bátran fordulj az orvosodhoz.Van ilyened?
2009. márc. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti vagyok. Nem leszólni akartalak, bár látom annak vetted. Én 22 voltam, mikor az első babámat szültem, most volt egy vetélésem, pedig nagyon vártuk volna a kistesót. Megértelek, ha gyereknek érzed magad,csak azt szerettem volna, ha tudod, hogy a világon a legnagyobb öröm egy csöpp kis élet. A párod tudja? Ő sem akarja? Hidd el, nem rosszat akartam, amikor az előző hozzászólásomat írtam...

E.

2009. márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!