Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen is a vizes folyás?

Milyen is a vizes folyás?

Figyelt kérdés
Ami már a bugyin is foltot hagy? Ha az ember megnézi az ujjával és bő vizes rész lesz rajta? Annyian írják ezt, de nem tudom végül is az milyen? Több kismama írta már ide, hogy mielőtt pozit tesztelt sokszor rohant ki a wc-re mert úgy érezte megjött, akkor az nem vizes folyás volt? Én ha szaladok hogy úristen átáztam akkor ilyen nedves érzésem van már mensi előtt?
2009. márc. 4. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:

A vizes, az olyan mintha tüsszentésnél becsurranna egy kis pisi és az nyomot hagyna a bugyin. Legalább is velem történt olyan már és ahhoz tudom hasonlítani a vizes folyást. :S

Nekem minden vérzés előtt ennyire egyértelmű. Most nem, fura, pedig ma kellett volna nem megjönnie.

2009. márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szorítok Neked.:)
2009. márc. 4. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!