Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ugye nem baj, ha a ciklus...

Az ugye nem baj, ha a ciklus elején ugrál a hő?

Figyelt kérdés

Ciklusom 7. napján vagyok, és most úgy indult a ciklusom, hogy kicsit ugrál: egyik nap 36,5, másik nap 36,7. Tegnap este kis ideig szurkálós érzésem volt, meg most is az van még néha meg feszít is kicsit. Ovulációnak még nagyon korai lenne, mert kb. a 15. nap környékén szokott lenni mindig.

Ugye nem baj, hogy most ilyen ugrálóson indul?


2011. ápr. 20. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem baj, nekem is ilyen a hőm a ciklus elején

az a lényeg, hogy a ciklus 2. felében már ne ugráljon (1-2 tized változás belefér) és az alaphőnél magasabb legyen, akkor biztos lehetsz benne, hogy volt ovud

2011. ápr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

És amúgy az normális, hogy már kb. 1 héttel ovuláció előtt vannak szurkálások néha meg hasonlók?

2011. ápr. 21. 09:55
 3/4 anonim ***** válasza:
első vagyok: nekem ovu előtt kb. 4-5 nappal szokott kezdődni a szurkálás, bár olyan is van, amikor csak előtte 1-2 nap... szóval nálam változó, de volt ilyen is- olyan is már
2011. ápr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hát ha minden igaz, nekem még 1 hetem van az ovulációmig, nagyon remélem, hogy nem fog hamarabb megtörténni...mert szeretném ha nem késnénk le!
2011. ápr. 21. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!