Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen folyás utalhat babóra?...

Milyen folyás utalhat babóra? És ha én száraz vagyok van esélyem?

Figyelt kérdés
Inszem után vagyok, a vélt beágyazódás eljén még volt valamennyi vizes,de azóta szinte teljesen száraz vagyok. Tünetem leginkáb az volt,hogy úgy éreztem mintha feszülne a méhem,és fel voltam fújódva.Ez már alábbhagyott,de a mellfeszülést még érzem.Van esélyem?
2009. márc. 4. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Persze! nekem semmijen folyasom nem volt, amikor terhes maradtam. A tunetem hasfajas es aluszekonysag, faradtsag volt.

Sok sikert kivanok!

2009. márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ha holnapig nem jön meg,tesztelek egyet.Üdv.
2009. márc. 5. 07:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne siesd el a tesztet, mert csalodas erhet. En rengeteget teszteltem, mire vegre megjelent egy alig lathato, halvany csikocska. Inkabb varj meg egy kicsit vele. Nekem az elmaradas utan majdnem ket hettel mutatta csak ki, ma mar 6 honapos a kisfiam.

Sok sikert kivanok!

2009. márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!