Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól csinálom? Időben kezdtem...

Jól csinálom? Időben kezdtem el hőmérőzni, vagy kezdjem el inkább a következő menzesz első napjától? Megnéznétek?

Figyelt kérdés

Most vágtunk bele a baba dologba és elkezdtem hőmérőzni(nyelv alatt,digitálissal),minden reggel 8kor mozdulatlanul mérek,utána alszom tovább.Itt a diagram,megnéznétek nekem?Köszönöm!

[link]


2009. márc. 4. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
igen s mit nézzünk rajta, ez a kérdés?
2009. márc. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát kár hogy nem a menzeszed elején kezdted el mérni a hődet4 a program is meg mi is jobban tudnánk úgy értékelni...

a másik hogy egy teljes diagramott, az adott ciklus hosszával lehet értékelni! igy hogy ilyen későn kezdted el mérni kevesebb lesz belőle a használható adat! de nem baj, mérjed és a következő hónaptól már teljesen látszik majd hogy mikor volt peteérésed meg ilyesmi!

ja és ne felejtsd el beirni ha észereveszed hogy van tojásfehérje vagy egyéb folyásod, nyákod! az is fontos!

sok sikert neked!

2009. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsi,valóban lemaradta tényleges kérdés:D Szóval az lenne a kérdés, hogy időben kezdtem e el hőmérőzni,vagy kezdjem el inkább a következő menzesz első napjától?

És kell e még valamit jelölnöm a diagrammon?

2009. márc. 4. 13:15
 4/7 anonim ***** válasza:
második vagyok! azt elfelejtettem, hogy nekem sokat segitett, vagyis a programnak, hogy utólag visszanéztem a kis naptáramban hogy mikor volt menzeszem és én visszamenőleg azt is beirtam, igy könnyben ki tudja számitani a számitott ovulációt, meg legalább nekem is egy helyen vezetve van minden!
2009. márc. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen,utólag 1 évre visszamenőleg én is beírtam:D És nagyon pontos nekem a menzesz szerencsére.Így a termékeny napok körül már észlelem a jeleket,ahogy a nagy könyveben meg van írva:) Remélem nem kell 1 évet várnom a picurira.

Köszönöm,hogy megnéztétek!

2009. márc. 4. 13:26
 6/7 anonim ***** válasza:

nagyon szivesen, és örülök ha tudtam picit segiteni!

minden jót nektek, és mihamarabbi babásodást kívánok! :)

2009. márc. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Segítettél!Sokat is:)

Köszönöm nektek!

2009. márc. 4. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!