Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett már terhes valaki 5 mm...

Lett már terhes valaki 5 mm vastagságú nyálkahártyával?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon kevés vérzésem néhány napja, és most 5 mm-es vastag nyálkahártyát állapított meg a doki. És azt mondta rá, hogy ez az átlagosnál vastagabb, ami ilyenkor vérzés után lenni szokott (mert az átlag az ilyenkor 3 mm), tehát lehet szó korai terhességről, de nem biztos, csak van rá esély. Volt valaki 5 mm-es vastagságúval terhes? Van valamennyi esélyem rá tényleg?
2011. ápr. 19. 18:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nagyon szurkolok Neked és a babának hogy minden rendben legyen.


A vékony méhnyálkahártyás 20 hetes km

2011. ápr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de még mindig nem lett erősebb tesztem, úgyhogy nem értem. És vannak fura tünetek, de én már nem tesztelek többet, várakozó állásponton leszek, majd egyszer kiderül hogy most van baba, vagy nincs.
2011. ápr. 26. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!