Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett már terhes valaki 5 mm...

Lett már terhes valaki 5 mm vastagságú nyálkahártyával?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon kevés vérzésem néhány napja, és most 5 mm-es vastag nyálkahártyát állapított meg a doki. És azt mondta rá, hogy ez az átlagosnál vastagabb, ami ilyenkor vérzés után lenni szokott (mert az átlag az ilyenkor 3 mm), tehát lehet szó korai terhességről, de nem biztos, csak van rá esély. Volt valaki 5 mm-es vastagságúval terhes? Van valamennyi esélyem rá tényleg?
2011. ápr. 19. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az összes méhenkívüli baba kevesebb, mint 5mm-be ágyazódik.

Van esélyed. Nem ezen fog múlni.

2011. ápr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehetetlen! Minimum 8 mm kell, hogy be tudjon ágyazódni, de ezt a dokid is tudja jól, nem tudom miért nem mondta.Nekem mensi után nyolcadik napon volt , hogy tíz milis volt arra azt mondta normális, és szerintem a te ötöd is az.
2011. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is kevés kicsit az 5 mm, de az az igazság, hogy bármi lehet, hallottam már nagyobb "csodákról" is ...
2011. ápr. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!


ÉN! Úgyhogy igenis lehetséges kedves válaszolók!!!!


Ez az én kérdésem volt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Azóta is jól vagyunk!!!!


19 hetes km

2011. ápr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló!

Nagyon GRATULÁLOK a babához! Tehát akkor bármi előfordulhat, és a te példádból kiindulva így is lehet egy nagyon korai terhesség, akkor lehet, hogy nem csak szédített a doki! De én nem hiszek benne amúgy, de hátha...

A hőgörbéd hogy alakult egyébként akkor???

2011. ápr. 20. 10:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem hőmérőztem sajnos. Van itt egyébként az oldalon egy másik lány is, neki talán 6 mm-s volt és neki is volt baba, szóval nem ezen múlik. Azt ne mondja senki hogy lehetetlen, mert ez nem igaz! Megy a drukk!!!!
2011. ápr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Van egy halvány pozitív tesztem is amúgy, de lehet hogy ez csak szellemcsík, én nem tudom.

A hőm az meg olyan, mintha gondolkodna, hogy mi legyen, vagy ne...egyik nap 36,7, másik nap újra 36,5. Ezt csinálja most újabban...nem értem miért. Doki semmit nem mondott rá, azt mondta velem semmi baj nincs, megvizsgált és hogy van esélyem még egy nagyon korai terhességre...ennyi. Úgyhogy nem értem. De nem hiszem, hogy babás lennék, mert furcsa most a hőm, de tény hogy sokáig fent volt meg néha még visszamászik...nem értem.

2011. ápr. 20. 11:39
 8/12 anonim ***** válasza:

Majd írd meg légyszi mi volt! Tényleg nagyon drukkolok Neked!


19 hetes km

2011. ápr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Jó, majd írom, de szerintem semmi nincs most velem.
2011. ápr. 20. 11:51
 10/12 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 21. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!