Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha csak barnáztam menszesz...

Ha csak barnáztam menszesz helyett, de nem vagyok terhes, akkor azért számolhatom onnan a következő ciklusom elejét?

Figyelt kérdés
Vagy ez hormongond és nem is eshetek most teherbe?
2009. márc. 4. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem nem! ha csak barnáztál, akkor az nem lehet rendes menzesz! egyébként hány napig barnáztál? én nem hinném hogy hormonprobléma áll a dologban, de soha nem lehet tudni! Lehet hogy csak késik a mensid, és ez előbarnázgatás volt!

Ha nem lesz pér napon belül mensid, akkor én felkeresném a dokit a te helyedben! nekem is volt régebben barnázgatásom, pár csepp vérrel, és pocifájással, felkerestem a dokim és kiderült hogy egy pici cysztám van, ami pár szem bogyótól el is múlt!

2009. márc. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
3 napig barnáztam február közepén és azóta sem jött meg. Pénteken megyek dokihoz.
2009. márc. 4. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!