Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alaphormon vizsgálat: mit...

Alaphormon vizsgálat: mit takar hogy zajlik, és mi tudható meg pontosan belőle, kell érte fizetni? (van tb-m)

Figyelt kérdés
21éves nő vagyok, 7hónapja hagytam abba a 3és féléves fog.gyógyszerem szedését, és eddig csak 2x volt menszeszem.és eléggé felborult nálam minden. "hónapja hőmérőzök, hát eléggé elvagyok kenődve, mert 3 hete szinte ugyanannyi a hőm, 36,1-36,4között mozog csak, így nincs normális peteérésem. Beszéltem egy ismerősömmel aki orvos, még hónapokkal ezelőtt, aki említette h ha nem jövök helyre akk menjek el nődokihoz, aki ír fel gyógyszert ami segíti h újra megjöjjön, vagy ha nagyon aggódok akk megnézheti a vérvizsgálattal h minden rendben van-e,mert még gyereket nem akarok majd 2-3 év múlva elkezdünk próbálkozni vele. Szerintetek elmenjek erre az alaphormon vizsgálatra? Ebből kiderül, ha vmi hormonális bajom van? Mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban? Ingyenes ez a vizsgálat?
2011. ápr. 19. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ártani nem árthat, jobb tudni, ha van valami baj...és valami biztosan van sajnos, ha 7 hónap alatt 2x menstruáltál. A vérből többféle hormont tudnak nézni (LH, FSH, Prolaktin, THS, Progeszteron...) amik alapján a doki meg tudja mondani, van e peteérésed egyáltalán vagy valahol máshol van e a gond. Nekem ingyenes volt, az sztk-s dokimtól kaptam a beutalókat és a Honvédkórházban voltam. De ha magánklinikára jársz, ott elkérik az árát rendesen...
2011. ápr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy hormonzavarod van, szerintem mindenképpen menj el hormonvizsgálatra. Oda csak nőgyógyász írhat beutalót, és ha sztk-ba mész, ingyen megcsinálják. A ciklus 3. és 22. napján kell levenni a vért, ebből rögtön kiderül, hogy mi a probléma
2011. ápr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!