Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS kérdés egy kétségbeesett...

SOS kérdés egy kétségbeesett kismamától. Ki tudja mit kell tenni és milyen következményekkel kell számolni?

Figyelt kérdés
öt hetes terhes vagyok és megcsúsztam, elestem, jól megütöttem magam, de semmi egyebet nem éreztem. de mi van, ha elvetélek ettől? Lehetséges ez? Nem tudom, mit tehetnék. Az orvos nem veszi fel a telefont, mentőt nem szeretnék hívni, meg nem is fáj semmi. Aki volt már ilyen helyzetben, vgy tudja, mit kell ilyenkor tenni, az írjon gyorsan.
2011. ápr. 18. 17:07
 1/8 anonim válasza:
először is nyugodj meg mert ha idegeskedsz az nem tesz jót se neked se a babának. Másodszor próbáld meg később felhívni az orvost biztosan nincsen baj ha nem fáj semmid ha nagy baj lenne akkor annak jelei lennének. Ne izgulj az orvos majd megvizsgál a biztonság kedvéért. De mégegyszer mondom hogy ne sresszelj mert az nem tesz jót.
2011. ápr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

lefekszel, pihensz és vársz

hasadra estél? Ha nem, akkor nem hiszem, hogy gond van, az a picur nagyon be van oda ágyazva. Ha nem görcsölsz, nem vérzel, akkor nincs semmi baj. Ha ezek előfordulnak, akkor orvoshoz azonnal. De nem fognak előfordulni, nyugodj meg! Most a pihenés a legfontosabb!

2011. ápr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 10 hetesen estem el, amikor szinte sírva panaszkodtam a dokimnak, azt mondta, hogy az Úr Isten jól alkotta meg a méhet, védve van ott a gyerek! Ha nem így lenne, már kihalt volna az emberiség! Most már hat hónapos a nagyfiam, aki azon kívül, hogy egy lusti haspók, nagyon is vidám baba lett!

Jah, és én a hasamra estem....

2011. ápr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia,nyugodj meg!Én 21 hetes terhes voltam,amikor éjjel felkeltem pisilni és mikor felálltam,rosszul léptem és a térdem bemondta az unalmast.Akkorát estem,mint a ház,ráadásul a karommal rosszul hárítottam,ezért kiugrott a vállam is.A babának semmi baja nem lett,pedig nekem már jóval nagyobb volt a terhesség,pocakom is volt bőven.Az esés egyedüli vesztese a vállam lett,ami nagyon nehezen jött utána helyre.Nyugodj meg,minden a legnagyobb rendben lesz,a babádnak semmi baja nem történt!
2011. ápr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy baja esett volna. Ő még oly piciny, és annyira ki van párnázva körülötte minden. Gondolj bel, ahoz, hogy Neki baja legyen a méhednek úgy szét kéne zúzódnia, hogy azt igencsak megéreznéd. Nyugi, semmi baja!!!
2011. ápr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én akkor,mikor még nem tudtam,hogy babát várok,elmentem snowboardozni.akkorát estem hasra,hogy alig bírtam feltápászkodni.a kisfiam lassan 17 hónapos,egészséges.nyugi,nem lesz semmi baj.
2011. ápr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29 hetes legurultam a lépcsőn,és semmibaj nem volt!!!Feküdj le vegyél be magne b6-ot ha van otthon és aludj egy nagyot!!!!Semmi baj nem lesz!!!!
2011. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Naga_Chevalier válasza:
0%

MENJ EL ORVOSHOZ!!!

Azt hittem az ilyen egyértelmű.

2011. ápr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!