Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudom, hogy van-e...

Honnan tudom, hogy van-e egyáltalán peteérésem? Csak a hőmérőzés módszer van erre?

Figyelt kérdés
Nekem semmi jele peteérésnek. Hőt még nem mértem, a mensi 3. napján (holnap )tudom elkezdeni.
2011. ápr. 17. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
vegyel ovulacios tesztet.az egyertelmuen kimutatja van e.azt is hogy mikor
2011. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ovu teszten kívül van ovulációs mikroszkóp (nyálból mutatja ki), és figyelni lehet a váladékot is, ha nyúlós átlátszó és sok, kb akkor szokott lenni.
2011. ápr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem egészen így van! Az ovuteszt nem mutatja ki,hogy valóban megrepedt-e a tüsző! Az csak azt mutatja,hogy elindult-e a folyamat. Arról, hogy megrepedt-e csak uh-al, vagy hőmérőzéssel tudsz 100%-ig megyőződni!
2011. ápr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben egyetértek az utolsó hozzászólóval!

Ovu teszt csak a folyamatot igazolja, de hogy megrepedt-e a tüsződ, az csakis kizárólag a hőmérésből és UH alapján derül ki!!!

Szóval mérd a hődet és tudni fogod biztosra!

2011. ápr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocs az offért! Hátha a kérdezőnek is hasznos lenne a válasz.

Mit figyeljek a hőmön? Ha meg is repedt a tüsző, akkor hány fokot kell emelkednie a hőnek az alaphőhöz képest?

2011. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindnyájatoknak a válaszokat.
2011. ápr. 17. 20:19
 7/7 anonim ***** válasza:

16:56-os vagyok:

Minimum 2 tized fokot kell emelkednie a hőnek az alaphőhöz képest vagy többet, és így is kell maradnia 12-14 napig ezen a szinten, akkor megvolt az ovuláció.

De az emelkedés úgy is bekövetkezhet, hogy fokozatosan lépcsőzetesen emelkedik meg a hő napról napra 1 tized fokkal. A görbén szépen leolvasható lesz, ha tényleg megtörtént az ovuláció és tisztában vagy vele, mennyi az alaphőd.

2011. ápr. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!