Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tojásfehérje nyákkal kapcsolat...

Tojásfehérje nyákkal kapcsolatban lenne kérdésem? Hátha tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy a tojásfehérje nyák a peteérésig tart. Aztán olvastam olyat is, hogy a legjobb minőségű nyákos napokon van peteérés. Meg hogy utána felugrik a hő.

Nekem csütörtökön volt hőleesésem és megjelent ez a nyák, majd pénteken fel is ugrott a hőm. Én szombatra számoltam a pét, akkor volt a legjobb minőségű a nyákom és az ovu fájdalmam is. Azonban még kedden délelőtt észrevettem a wc papíron egy csíknyi hasonló nyákot, amit még minimálisan szét lehetett húzni. Én úgy tudom hogy ez már nem a termékeny időszakot jelzi? Vagy rosszul gondolom?

Csak azért kérdezem, mert a ciklus.hu szépen beírta az ovulációmat arra a napra ahová én gondoltam, de ha a keddi napot még tojásfehérje nyákkal írom akkor átteszi oda.

Szerintetek?


2009. márc. 3. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Peteérés után is lehet még tojásfehérjés nyák pár napig. Nem tudom hogy átteszi-e, de ha nem volt már olyan jó minőségű tojás akkor ne jelöld annak. Ha volt jobb is, akkor úgyis az számít.
2009. márc. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!