Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » MEnnyi E-vitamint szedtek,...

MEnnyi E-vitamint szedtek, lányok, akik szeretnétek babát?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

semennyit:)

én Elevitet szedek meg FLP-s Multi Macát.

Ennyi:)

2009. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én felvátva szedek Elevitet és 200mg E vitamint. Tehát egyik nap egyiket, másnap a másikat. Mert az E vitamint nem szabad túlzásba vinni!!!!
2009. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok:)

Az E vitamin zsírban oldódik, túl lehet adagolni...Finoman vele:)

2009. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Mi az a Multi Maca?

És miért árt a sok E-vitamin??

2009. márc. 3. 16:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A multi Maca is egy vitamin komplex.

Az E vitamin zsírban oldódik, tehát nem pisiled ki a felesleget mint a C vitaminnál, hanem elraktározza a szervezet és mérgezési tüneteket produkál. Bőrgyulladás, vérzékenység stb.

De úgy tudom hogy napi 3-400 mg még megengedett.

2009. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a terhességemnél azt mondta az orvos, hogy nincs szügség plusz vitaminokra, egészségesen kell étkezni és akkor a baba is és én is mindent megkapunk. Nagyon kell vigyázni a vitaminokkal, mert ha az ember túlszedi magát, akkor az káros is lehet. De kérdezd meg az orvosodat. Elkezdtem szedni az Elevitet, de abba is hagytam. És plusz vitaminok nélkül is egészséges gyönyörű 4.300 gr-os babám lett. :)
2009. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Néha be-bekapok 1-1 E-vitamint és naponta 2naponta egy Elevitet. Ezzel remélem megvan az aranyközép :)

2009. márc. 3. 17:03
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
200 mg-ot szedek naponta+folsav+jod
2009. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tervezett teherbe esés előtt 1-2 hónappal napi egy Elevit. Kb. 2 hónap után telítődik a szervezet, ezután, vagy ha hízol tőle, vagy más probléma van, akkor lehet 2-3 naponta egyet szedni. A leendő apukára is tukmálj rá 2-3 naponta egy szemet.
2009. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!