Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérésem lehet? Október...

Peteérésem lehet? Október közepén hagytam abba a fogamzásgátló tabletta szedését, mert babát szeretnénk.

Figyelt kérdés
Tegnap este nagyon szurkált a hasam, olyan érzés volt mint amikor meg akar jönni, de két hete volt meg a mensim (igaz igen csak minimális mennyiségű), így arra gondoltam biztos most lehet peteérésem. Sajnos rendszertelen a ciklusom, így kiszámolni nem lehet pontosan, hogy mikor lesz várhatóan peteérésem, ezért vettem ovulációs mikroszkópot, de az nem mutatott ma reggel semmi különöset (nem láttam páfrányt), pedig ma is meg van az a mindjárt megjön érzésem.
2009. márc. 3. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy PÉ, igen.

Viszont nekem, a bogyó abbahagyása után több,mint fél év kellett, hogy visszaálljon a mensi, és többször is éreztem szurkát és megjönérzést. Ekkor minidg azt hittem, hogy végre PÉ, de aztán a mensi nem jött... Úgyhogy csak próbálkozott a szervezetem...

2009. márc. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!