Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Párom nem szeretne babát,...

A Párom nem szeretne babát, hogyan győzhetném meg?

Figyelt kérdés
Holnap megyek dokihoz valószínüleg babás vagyok!Már beszéltem neki róla,de Ő hajthatatlan! nem szeretné megtartani!!(anyagi okok miatt,mondván ha kiesek a munkából kiesik a "bevétel" is!
2009. márc. 3. 12:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben jártam tavaly decemberben,válással,öngyilkossággal fenyegetett a végén,hagytam magam és elvetettem,mert azt hittem attól jobb lesz.Még rosszabb lett a helyzet.A mostani eszemmel már senki és semmi nem venne rá az abortuszra.Azóta is gyilkosnak tartom magam!Pedig van egy pár szép gyerekem,beteg is vagyok,de ez se érdekelne.Nem sokkal vagyok idősebb nálad.Csak azt mondom,hogy tartsd meg!Lehet most csúnyán néz a párod,de ahogy látja a pocidat nőni,majd megenyhül.Az anyagilag nem minden.Ez a szöveg volt nálunk is!Ismerős a helyzet!Ha előbb találok erre az oldalra,akkor biztos másképp döntök!Most már nem biztos,hogy leszek terhes,mert nekem mindig nehezen jöttek össze a gyerekek.
2009. márc. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!