Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én nagyon szeretnék már...

Én nagyon szeretnék már babát, a párom viszont tagadja, hogy ő is szeretne. Hogyan győzhetném meg? Vagy miért tagadja?

Figyelt kérdés
Fél éve nem szedem a gyógyszert,tud róla és nem zavarja. Többször "elfelejt" kiszállni. Ha meg kiszáll, akkor is úgy csinálja, hogy a hüvelyem környékére is menjen. Nem értem! (Így is lehetek terhes?)
2009. jún. 15. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát persze,hogy lehetsz.A pasiknál ez olyan elvi kérdés,nem fogja bevallani,hogy ő is szeretné,de hidd el ha terhes leszel ő fog neki a legjobban örülni.
2009. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Előzőnek: vagy mégsem, és akkor a kérdező majd nevelheti egyedül a babát...
2009. jún. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hogyhogy NEM szeretne?? Ezt így ki is mondja vagy csak te gondolod? Esetleg lehet hogy olyan mint az én férjem volt, aki nem mondta sose hogy kifejezetten vágyna gyermekre, meg ha vki kérdezte azt mondta, hogy hát még nem akarunk, de majd jön stb. ahhoz képest meg védekezni "elfelejtett". Tudta hogy nem szedek semmit, de ő sem védekezett.

Terhes is lettem :)Persze nagyon örültünk neki, ő is, nem csak én :)

Szóval ha úgy érzed (tudod) hogy a párod TISZTÁBAN van azzal hogy ha nem száll ki, nagy az esélye a babának, akkor ne foglalkozz a dologgal, lehet hogy csak nem szeret "lelkizni" meg beszélgetni erről a témáról :)

Sok hapsi ilyen, hogy nem dumálja túl a dolgokat, majd akkor reagál rá, ha ott a kész helyzet.

Mi nők jobban szeretünk álmodozni előre, meg tervezgetni:)

De ha TÉNYLEG kifejezetten szóvá teszi hogy ő NEM akar gyereket, akkor viszont beszéld ezt meg vele, hogyha szeret téged, akkor nem akarhatja hogy ilyen szörnyű helyzetbe kerülj, hogy 1.babás leszel és el kell vetetned vagy 2. babás leszel és ő nem kiváncsi rá, és egyedül maradsz :((

2009. jún. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Másodiknak:ha ilyen a pasi akkor jobb is egyedül...
2009. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az első válaszolóval! A babát mindketten kell, hogy akarjátok! Ha akarná a babát, akkor mondaná, és benne lenne a babaprojektben lelkileg-agyilag-fizikailag, mindenhogy. A pasik nem ilyen komplikáltak, nálul a fekete fekete, a fehér fehér, az igen igen, a nem pedig nem. Ha tagadja, hogy szeretne, akkor nem szeretne babát. :( A védekezésben meg azért "feleőltenkedik", mert a pasikat ez nem szokta annyira érdekelni, hogy "jajcsakbabanelegyen". A védekezésben ők valamelyest kívülállónak tartják magukat, hiszen egyrészt nem ők esnek teherbe, másrészt jellemzően nem az ő dolguk a védekezés (tabi, spirál, gyűrű, tabletták, kúpok, stb.).
2009. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Na ne hölgyeim..Egy férfinak legyen már felelőségérzete..

Akkor miért nem védekezik?Miért hagyja hogy a nő se védekezzen?Csak van valami célja,ez kettős dolog,ne csak mindig a nő agyaljon..

2009. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én férjem szeretett is volna meg nem is.Mire kiszedtem belőle a nem okát egy kis időbe telt de elmondta,hogy fél mindentől(felelősség,jó apa lesz-e stb)Szerintem ezt meg kell beszélni.Azóta van egy másfél éves kisfiúnk és most már tervbe van a második.
2009. jún. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt szokta mondani, még ráérünk, meg mivel szüléknél lakunk, hogy akkor szeretne ha lesz külön lakás. Viszont többször elszólta magát, hogy milyen nevet adna a gyerekünknek. Nagyon tisztában van a fogamzásgátlás lehetőségeivel. Régen ő szólt, hogy bevettem e a gyógyszerem. Ő nem olyan aki kimutatja az érzéseit. Nem tudom, hogy beszéljek vele.
2009. jún. 15. 16:03
 9/12 A kérdező kommentje:
Amúgy meg szereti a gyerekeket!
2009. jún. 15. 16:06
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt el is felejtettem: egyszer babagyanús voltam és örült neki (nagyon!!). Akkor sem értem miért kell játszani a "nagy fiút".
2009. jún. 15. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!