Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Choragon, hogyan, mikor?

Choragon, hogyan, mikor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérdésem lenne a Choragon injekciót, lehet csak LH teszt eredmény alapján beadatni? Nekem ugyanis felírta a nődokim, és azt mondta, hogy nézzem a Pé-em, és amikor van, 24 órán belül menjek és adassam be, utánna hajrá Apuval. Ennek mennyi az esélye, hogy ha beadatom, sikerül a baba? Mennyire biztos ez? Én nagyon reménykedem. Van vki. akinek ez bejött? Légyszi írd meg.

Köszönöm a válaszokat.


2009. márc. 3. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is Lh tesztet kellett csinálnom,és amikor pozitív lett,akkor adták be a szurit.Másnapra repedt meg a tüszöm,és megcsinálták az inszemet. Viszont nekem a doki folyamatosan ellenőrizte uh-val a tüsző növekedését. Az injekció csak a tüszőrepedés elősegítésére kell, nem garantálja a terhességet.Az még sokminden mástól is függ,még a szerencsétől is.A 4.inszemem volt,most várakozok. Mielőbbi babásodást!
2009. márc. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, nekem még nem lesz inszem. Ezt csak, azért írta fel a doki, mert pár hónapja nézett UH-n és volt érett tüszőm, de nem repedt meg. Tehát nem tudom, mik az esélyek.

?????

2009. márc. 3. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!