Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Muszáj reggel csinálni a...

Muszáj reggel csinálni a terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Mindenki reggel csinálta? Már egy hete késik? Kimutatná a teszt a terhességet már napközben is. Nagyon kíváncsi vagyok már hogy mi újság, mert van már egy 9 hónapos bébim.
2009. márc. 3. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem neked már napközben is kimutatja.Sok sikert!
2009. márc. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a reggeli a biztos, még elég korai, de nem kizárt, hogy akár már napközben is van valami!
2009. márc. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 10 napja késett, este csináltam meg, és azonnal kétcsíkos lett, erősen látszott. Egy hetesen már biztosan látszik de kérj olyan tesztet, amit napközben is el lehet végezni, az a biztos.
2009. márc. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi. Akkor megcsinálom.

Jesszus tiszta ideg vagyok

2009. márc. 3. 10:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is késő délután csináltam meg, 9 napot késett akkor, és abban a pillanatban megjelent a két csík.
2009. márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
majd írd meg, hogy mi lett mire drukkoljunk + vagy -nak????
2009. márc. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké majd írok
2009. márc. 3. 11:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem mensi kimaradás után a 6. napon lett erősen + a teszt,délután!Szorítok!!!:DDDD
2009. márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Negatív lett. Pedig már bele éltem magam.
2009. márc. 3. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!