Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen teák illetve bogyók...

Milyen teák illetve bogyók segíthetik még elő a teherbeesést? Clostit szedtem de eddig semmi.

Figyelt kérdés
Tavaly elött el kellett vetetni a babámat,tavaly decemberben meg volt egy 7-10 napos spontán vetélésem.
2009. márc. 3. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is nehezen jött össze a baba. Amiket én alkalmaztam: Closti, folsav, E-vitamin.

A ciklusokat kettéosztva 1-14. napig ittam cickafarkfű teát és a 14-28. palástfű teát.

Ezenkívűl nekem abban a hónapban jött össze, mikor életemben először kipróbáltam az ovu tesztet.

Most 31 hetes vagyok.

Minden jót kívánok!

2009. márc. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy látszik neked nem a teherbeeséssel van a gond hanem a megtartásban. A palástfű tea erősíti a méhet, ezenkívül sárgatesthormon gyógyszer, de azt az orvos írja fel. A doki nem tanácsolt semmit?
2009. márc. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Clostit kellett szednem a menseim 5-dik napjától 2*1 te.Uh volt egy 28 és egy 32mm es tüszőm de inekciót nem kaptam.
2009. márc. 3. 10:17
 4/4 anonim ***** válasza:

2.vok

Szerintem neked a peteérésig minden rendben, utánna nem sikerül valami. Én insem után kaptam beágyazódást segítő gyógyszert, de nem emlékszem pontosan a nevére. Tehát neked is a luteális fázisra kéne rásegíteni.

2009. márc. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!