Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig lehet fogyasztani a...

Meddig lehet fogyasztani a cickfark és palástfű teákat? 3 hónapja iszom őket mert nem jön a baba! 2 hete e vitamint is szedek!

Figyelt kérdés
ha eddig nem volt eredményes a teakúra akkor már teljesen reménytelen?most h e vitamint is szedek nagyobb az esély h sikerüljön?
2009. márc. 3. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia

Én 3 hónapig ittam, de abbahagytam, mert nem volt eredménye, csak annyi, hogy októberben a rákszűrésen még szép tiszta volt a petefészkem, és 1 db érett tüsző volt benne, januárra meg tele lett cisztákkal, a sok fel nem szívódott tüsző miatt. A hormonjaim rendben, tehát nem PCOS, csak PCO, de ezt csak én gondolom, hogy a teák miatt lett cisztás, és nem orvos mondta!!Mert ugye az egyik elősegíti a peteérést, és nekem ezek szerint jó sok megérett, bánom hogy ittam, mert közben kiderült, hogy nem nekem van bajom, hanem a férjem spermája nem jó és petefészek átjárhatósági vizsgálatra is megyek, tehát előbb derítsd ki, hogy normális peteérésed van-e, mert ha van, akkor felesleges inni!!

Remélem segítettem!

2009. márc. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát most jól megijesztettél mert amióta iszom a teákat azóta elég gyanús fájdalmakat érzek a hasam aljában meg néha szúrkálásokat!pár napja cisztára gyanakszom!egyébként mmi az a PCOS és PCO?ezekkel vhogy nem vok tisztában?
2009. márc. 3. 09:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, remélem semmi gond nem lesz veled és hamar terhes leszel (és én is)!Nem ijeszteni akarlak most sem, de nekem a 3 hónap alatt szurkált mindig a bal petefészkem és az a cisztás, meg a méhem is, ami azért furcsa, mert előtte csak mensi előtt szokott a petefészkem, ill. peteéréskor, de nem minden nap!

van egy olyan kérdés, ma tette fel valaki, hogy "mi az a PCOS?", ott le van írva a válaszokban, elolvashatod!

2009. márc. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vagyis az a kérdés, hogy: "PCO-ban szenvedők, nektek sem sikerül?"
2009. márc. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm,elolvastam!igazából nem te ijesztettél rám,én már meg vok amúgy is ijedve!hetek óta hol fáj,hol pedig szúr a jobb oldali petefészkem!és nem szokott!nekem csak peteérésnél szokott!és kolléganőmnek is pont ilyen tünetei voltak és kiderült h cisztája van!abba is hagyom a teákat!
2009. márc. 3. 10:54
 6/9 anonim ***** válasza:

jól teszed!én internetről olvastam, és ott hallottam róluk, de ezután nem fogok vaktában belemenni semmibe, főleg hogy a gyógynövények majdnemhogy gyógyszerek

Szio

2009. márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na most aztán engem is elijesztettetek !!! Most kezdtem inni a teákat ebbe a hónapba. Idáig mindenki ezt ajánlgatta. Úgy látszik hosszú távon nem tesz jót. Én is inkább óvatos leszek ezekkel a dolgokkal. Ezt a hónapot rászánom remélem egy hónap alatt bajt nem csinál de ha nem sikerul a baba én se kísérletezek tovább irány a doki. Jó hogy beleolvastam ide. Koszonom csajok :o)). Sok sikert a babaprojekthez jó erot és egészséget !!!
2009. márc. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Senkit nem akartam megijeszteni, mondom, hogy "nem orvos mondta, hogy attól lettem cisztás!!!!", de én úgy gondolom, hogy ha a policiszta a peteérés zavarai miatt alakul ki, akkor az egy hosszú távú folyamat és nem lesz 15-20 ciszta 3 hónap alatt a petefészkemben!Főleg ha 1 hónapban, csak egy pete érik meg, tehát csak 1 tüsző van!
2009. márc. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok!A teákat kúra szerűen kell inni,3 hónapig és utánna pihenő.Terhesség előtt én is ittam.Sok sikert!
2009. márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!