Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 éves korban ha műtötték a...

8 éves korban ha műtötték a heresérvet az már késői időpont? Származhat belőle /felnőttként/ probléma a szexualitás terén?

Figyelt kérdés
Már a mensi előtti 14.napon is voltam együtt a párommal, /ami tudomásom szerint alkalmas idő a dologra/ de akkor sem történt semmi. Kétnaponta szexelünk de semmi, már fél éve.
2009. márc. 3. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt majd csak a sperma vizsgálat deríti ki. Lassan kezdhettek dokihoz járni, és valószínű ő első körben elküldi a párodat spermavizsgálatra. Te meg próbálj ovu tesztet használni, mert nem biztos hogy jókor vagytok együtt. Ez mindenkinél más.
2009. márc. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Báttyámat baba korában műtötték heresérvel és első szexuális érintkezéséből babás lett a lány:)Nem tartották meg,mert 16 évesek voltak,de azóta is együtt vannak (ennek már 15 éve)és mostanában tervezik,hogy bele kezdenek a baba projektbe.

Ne görcsölj a babán,élvezzétek az együttléteket.Mi is próbálkozunk,de nem görcsölök,mert úgy vagyok vele,hogy a baba fogja eldönteni,hogy mikor akar jönni.Én addig sportolok,tanulgatok,egyszóval elfoglalom magam.

Mielőbbi babaáldást neked!


U.i.:Nálam endometriozist állapítottak meg és magas tejelválasztó hormonszintet,de mindezek ellenére megpróbáljuk a spontán teherbeesést,ha 1 éven belül nem jön a babó,akkor majd lépek addig nem.Hiszek a csodákban,mert VANNAK!!!

2009. márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!