Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Péntekre nem várom. Tojásfehér...

Péntekre nem várom. Tojásfehérje folyás az mit jelent ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ma reggel volt egyszer,nyújtani lehetett az ujjamközött azért gondolom hogy az volt.Az baj?Pé-nem hiszem hogy van,már volt.Száraznak kéne lennem?
2009. márc. 3. 08:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Inkább menstruációra utalhat. A megítéléséhez kell egy kis tapasztalat, tájékoztató jellegű lehet, de önmagában biztos következtetés levonására nem alkalmas.
2009. márc. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De péntekig még van pár napom,már most tuti hogy mensi?Jaj neeee!
2009. márc. 3. 08:07
 3/17 A kérdező kommentje:
Már nem tudom mit kéne csinálnom,7 honapja probálkozunk,lh-test,hőmérő,nyákfigyelés,hsszurka,gyergyaállás,minden amiből rájövök hogy van pé-m,a doki látta is a 13-madik napomon a nagy petémet.Mit kéne még csinálnom?
2009. márc. 3. 08:09
 4/17 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyenkor még minden tünet megítélése két esélyes, nem lehet biztosra kijelenteni semmit. Türelem és bizalom a többi ilyenkor már nem rajtad múlik.

2009. márc. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Aznap kell együttlenünk amikor tojásfehérje nyálkám van és az lh-tesztem pozitív?Bocs a sok kérdésért de már nem tudom mit csináljak vagy hogy csináljam.
2009. márc. 3. 08:11
 6/17 A kérdező kommentje:
Nekem a tojásfehérjém az egybe szokott kijönni jó sok,nyújthato meg csúszós,nektek is ilyen?A 14_edik napomon szokott lenni,elötte és utánna is együttvagyunk és mégse:(
2009. márc. 3. 08:14
 7/17 anonim ***** válasza:
Tényleg türelem, hét hónap még nem annyira sok idő, hogy különösebb elkeseredésre adjon okot. A peteérés csak egyik szükséges, de nem elégséges feltétele a terhességnek. Sok mindennek kell ahhoz szerencsésen együtt alakulni, hogy sikeres legyen az akció. Van akinek az a minden hamar összejön és van akinek egy kicsit várni kell a csodára. Hidd el sokan vannak még rajtam kívül akinek ehhez egy év kellett.
2009. márc. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.És drukkolok mindenkinek,meghát magamnak is:) Utánanéztem a babatervezők oldalán,hát ilyenkor télleg már a mensit jelzi a tojásfehérje sajnos:(
2009. márc. 3. 08:22
 9/17 anonim ***** válasza:
nekem volt, és babás voltam, a bővebb folyás utalhat babára, igaz nem ez az általános, de szerintem még ne temesd a ciklus, amíg nincs piroska!
2009. márc. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi.Te most egy kicsit megnyugtattál.Hány nappal elötte volt tojásfehérje folyásod?És elötte milyen volt?Létszi ird le,köszi.És gratulálok a Babádhoz,mennyi idő után sikerült?
2009. márc. 3. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!