Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém?

Megnéznétek a görbém?

Figyelt kérdés

szerintem egy nappal később volt a peteérés.Nem késtem

le?

[link]


2009. márc. 3. 07:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! A ciklus.hu nekem is rosszul huzta be.Arra ne is figyelj.Szerintem is 27-edikén volt pé-d,jokor voltatok együtt,meg szépen fel is ment a hőd:)
2009. márc. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megint én,az első.És tök jo hogy pé elötti nap nem voltatok együtt,igy "több" sperma került beléd pont amikor kellett!Drukkolok!Én péntekre nem várom,remélem nem is jön.
2009. márc. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Akkor minden rendben.Remélem,neked sikerült!
2009. márc. 3. 08:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajna ma tojásfehérje folyásom volt,és az már a mensi előjele:(pedig péntekig még van pár napom.Mi már 7 honapja probálkozunk,ti?
2009. márc. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom.Nekem a múlt hónapban késett 5 napot,de tojásfehérjés voltam,és meg is jött.Pedig úgy reménykedtem.Mi még az elején vagyunk.Ez a 3.hónap.Csak fura,mert múlt hónapban a 17.-18.napon volt peteérés.Amúgy 30 napos ciklusaim vannak.Most ez a hónap fura,hogy ilyen korán volt.Egy héttel korábban.
2009. márc. 3. 08:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát télleg az elején vagytok,én ilyenkor még azt sem tudtam hogy hogyan működünk mi nők:)na de télleg.És miből tudod hogy volt peteérésed?Én lh-tesztelek ami a 14_edik napomon mindig pozitiv,meg tojásfehérjém is akkor van,a hasam is fáj,szerintem jokor időzitünk és mégse:( Ja meg ebbe a honapba hőmérőztem,szépen fel is ment,napok ota 2 tizeddel magasabb. Szorítok neked!
2009. márc. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak abból sejtem,hogy tojásfehérjés voltam,felment utána a hőm,azóta fokozatosan fájnak a melleim,és az nap mikor le ment a hőm ,este nagyon begörcsölt a hasam,olyan 10 percre.Én nem csinálok lh tesztet.
2009. márc. 3. 08:42
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudod,20%,hogy sikerül.Már annyira nem idegeskedem,mint az első sikertelen hónap után.Van egy lányom,5 éves,úgyhogy tudom,hogy képes vagyok rá.
2009. márc. 3. 08:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Megint én.Hát akkor biztos hogy képes vagy rá,csak várat még magára!Szorítok mindkettőnknek!
2009. márc. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!