Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mért nem jön meg a menstruációm?

Mért nem jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
Februárban kb.15.-16.-a körül volt peteérésem(pontosan nem emlékszem)de tuti volt,meg megjelent a tojásfehérje váladék.A mensimet múlt hét péntekre vártam,de még mindig semmi.A ciklusaim 28-31 naposak.A hőmérsékletem általában 37 fok felett van,és néha fáj a hasam.A mellbimbóim megnőttek és nyomásra érzékenyek.Gondoltam terhességre de negatív.Biztos nem csináltam korán mert január 17.-én voltunk együtt!Ha volt peteérésem elméletileg nem lehetek terhes,igaz?Akkor mi lehet ez?Összekuszálódtak a hormonjaim?Az előző mensim időben megjött,de csak 2 napig tartott és inkább barnás volt.Az utóbbi két hónapom nagyon stresszes volt!
2009. márc. 3. 07:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
január 17.-én voltatok együtt????nem februárt akartál írni, ha februárról van szó, akko egy kicsit még korán teszteltél, én is hasinló cipőben vagyok, nekem is negatív, de tudom, hogy babás vagyok, mert ez már a második gyerek és felismerem a tüneteket, szrintem péntek előtt nem lesz pozitív a tesztünk!
2009. márc. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen január 17.Külföldön dolgozik
2009. márc. 3. 07:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem is pénteken 27-én kellett volna megjönnie (26-28 napos ciklusok),sosem késik. úgy érzem terhes vagyok, de a vasárnap reggeli tesztem negatív lett. lehetek még terhes? mikor teszteljek? Cs

2009. márc. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!