Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a menstruációm napján csak...

Ha a menstruációm napján csak két csepp vér jelentkezett aztán semmi, az késést jelent? Nem értem, mert ha már elkezdődött időbe, akkor miért nem jött meg rendesen? Már 5 napja semmi.

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában, ha napra pontosan is, de csak egy-két csepp vér van, az inkább valamilyen hormon problémára utal. Nekem is ez volt- azt hittem, hogy terhes vagyok, de elmentem dokihoz, írt fel closty-t.
2010. máj. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha esély van rá, hogy terhes lehetsz, akkor vegyél egy tesztet. Két csepp vér bármit jelenthet, akár azt is, hogy baba van, csak esetleg később fogant, lehet, hogy csak szimplán késik valamiért, vagy bekavart valami a menzidbe, és az is lehet, hogy baba volt, de mégsem maradt meg, csak nem indult meg a vetélés. Ha 5 napja semmi, akkor terhességet már simán kimutat a teszt!!!


Kívánom, hogy az legyen, amit szeretnél!!!

2010. máj. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én terhes voltam, amikor így jártam. Mensi idejében három napig néhány csepp vér, aztán rendesen nem jött meg, nem tudtam mire vélni. De úgy gondoltam megjött, csak most ilyen volt, így vártam. Aztán néhány hét múlva gyanúsan kezdtem érezni magam, orvoshoz mentem, 6 hetes terhes voltam.
2010. máj. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2010. máj. 16. 09:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehetett egy beágyazódásos vérzés is. Tesztelj szerintem ..és írd meg, hogy mi lett az eredménye. Drukkolok,hogy az legyen amit szeretnél.
2010. máj. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia én is így voltam, 14 hét múlva meg már a kisfiamat fogom tartani a kezemben.

26 hetes kismama

2010. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma megjött,de olyan görcsösen,hogy alig bírtam a lábamon állni.Hát ennyi.Köszi a válaszokat.
2010. máj. 17. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!