Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindkét petevezető letapadásán...

Mindkét petevezető letapadásának feloldása lehetséges tornával?

Figyelt kérdés
HSG vizsgálat alkalmával kiderült, hogy mindkét petevezetőm le van tapadva, ami a vizsgálat során sem lett átjárható. Ezért nem esem teherbe évek óta. Hallottam tornákról, pl. Aviva. Jelent ez megoldást az én számomra? Jelenleg csak a lombikot javasolják megoldásnak, de én szeretnék valami humánusabb megoldást.
2009. márc. 2. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hány éves vagy, de ettől függetlenül a lombik tűnik a legjobb megoldásnak. Annyira kicsi a valószínűsége, hogy más alternatív módszerrel átjárhatóvá lehet tenni, hogy nem érdemes túl sok reményt fűzni hozzá.
2009. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az Aviva torna segíthet. Írj privit, tudok egy pár információt.

2009. márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. Nem vagyok már túl fiatal, 30 felett járok, de talán van más alternativ megoldás is, még annak adnék egy esélyt a lombik előtt.
2009. márc. 3. 11:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,


kipróbáltad a tornát? Én most szeretném elkezdeni, és érdekelne a tapasztalatod!

2009. nov. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnos az én problémám is hasonló a tiédhez. Érdekelne hogy sikerült a tornával valamit elérned, vagy a lombik segített?
2010. dec. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!