Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most tervezzük a babát,...

Most tervezzük a babát, milyen vitaminokat kezdjek el szedni? És mennyit?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A folsavat mindenképpen, de szedhetsz terhes vitamint, hogy feltöltsd egy kicsit a szervezeted.
2009. márc. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval!Folsav+ Elevit, Gravida vagy egyéb terhesvitamin.Célszerű már a trevezett terhesség előtt 1-2 hónappal szedni, hogy a raktáraid feltöltődjenek.
2009. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én folsavat szedtem és rögtön terhes lettem.Valaki azt ajánlotta hogy ez segít , nekem bevált!Ilyenkor mindent kipróbál az ember csak hogy sikerüljön!
2009. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább próbálj egészségesen, sokszínűen táplálkozni. Én direkt nem szedtem "vitaminokat", mégis teherbe estem, a vérképem tökéletes. Ha most elkezdesz vitamint nyomni, ha abbahagyod, durva hiány fog kialakulni. Itt a tavasz, lassan olcsóbbak a zöldek, gyümik!
2009. márc. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!