Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhesség esetén...

Méhen kívüli terhesség esetén milyen tünetek jelentkeznek?

Figyelt kérdés
pl petevezeték tájékán nyomásra fájdalom, olyan érzés a hasból mintha égne...
2009. márc. 2. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg ugyanolyan,mintha terhes lennél,csak később jön az erős hasfájás.
2009. márc. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos már volt. 5 hetes korig semmi egyedi tünet nem volt, csak a szokásos terhességi. Álmos voltam, szomjas, feszült a cicim, fájt a derekam és borzasztóan boldog voltam! Egyszer csak azt vettem észre, hogy hírtelen mozdulatnál belenyilal a hasam aljába. 1-2 nap múlva elkezdtem barnázni rá pár napra olyan görcseim voltak a bal oldalamban (a bal petevezetékemben volt beágyazódva), hogy azt hittem meghalok. Pár óra múlva a műtőasztalon voltam.

Miböl gondolod, hogy nálad is ez van? Dokinál voltál?

Ja, és érdekesség képpen, a műtét előtti napon nem látták ultrahangon hogy baj van! Nagyon gáz!

2009. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dokinál nem voltam és tesztet sem csináltam mert megjött, csak pár napja fáj a bal petevezetékemnél nyomásra, a derekam szokott fájni meg amellem van a bimbó körül eléggé beeresedve, és érzékeny.
2009. márc. 2. 13:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom :( sikerült azóta baba?
2009. márc. 2. 13:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem sikerült azóta, valószínű lombik lesz a vége, mert ennek már 2 éve. Azért ha tovább fájdogál, menj el orvoshoz. Meg lehet hogy nem ártana egy teszt, a biztonság kedvéért, ha már a cicid érzékeny. A méhenkívüli terhességnél nagyon pozitív a teszt, mert sokkal erőteljesebben jelen van a szervezetben a hormon. De reméljük, hogy nálad más a helyzet. Az is lehet, hogy most is van peteérésed. Ezért érzékeny a cicid és a hasad.
2009. márc. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, csinálok egy tesztet. Amúgy a múlt héten volt meg h-p úgyhogy nem hinném, hogy peteérés miatt fájna. Nagyon szorítok, hogy minél hamarabb sikerüljön Nektek is a baba! Fel a fejjel!
2009. márc. 2. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!