Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Karomra szeretnék edzeni,...

Karomra szeretnék edzeni, milyen felsőtest edzést lehet végezni, hogy ne legyen gond?

Figyelt kérdés
Még nem tudom,hogy babás vagyok e,mert a próbálkozás stádiumban vagyunk,de edzeni járok(futópabon gyors gyaloglás 30 perc,elipszis 30 pesrc)és a hasamat kímélem.De a karomra is kellene edzenem,hogy ne legyen ekkora csak nem tudom mit szabad csinálni,hogy ne ártsak a babának,ha estleg már odabent van.Amióta próbálkozunk már nem merem hajtani magam,de mozognom kell,mert nagyon hízékony vagyok.Eddig minden oké,de a karom nagyon zavar.Köszi a válaszokat!
2009. márc. 2. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:

A karral nem lesz probléma, bár ne közvetlenül sulyzózz, mert az kvázi emelés. Hanem az egész felsőtestre szól pl Rubint Réka Add önmagad 3. című DVD-je, ami 30 perc felsőtest, 30 perc hasizom, és 30 perc farizom.

Ebből, ha rendszeresen megcsinálod a 30 p felsőtestet, garantáltan szép karod lesz!

A kar és a hát összes izmára rámegy, de változatosan, észre sem veszed, hogy mi történik... :)

Nagyon jó, én 3 hónapja csinálom. 2 db fél kg-os kézi sulyzóm van hozzá, az bőven elég, nem azon múlik, hanem, hogy szabályosan végzed-e a gyakorlatokat.

Sok sikert!

2009. márc. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én Calanetics-re jártam nem terhesekkel több, mint félidős terhességig. Annyi könnyítésem volt, hogy a hasizmokat természetesen nem csináltam és súlyzóból csak 2 db fél kilósat kaptam.

Nekem Rubint Réka kismama tornája is tetszik. Nem túl megeröltető, de megmozgat mindent, amit szabad, a 3.trimeszterre ajánlott részben vannak súlyzós karerősítő gyakorlatok. Szerintem hasznosítható próbálkozós stádiumban is és remélhetőleg a közeljövőben valóban ilyen tornára lesz szükséged.

2009. márc. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:D,meg is van nekem Rubint Réka add ön magad dvd-je és a Napi 20 önmagadért dvd-je is:D Akkor el is kezdem csinálni!De jó! Köszönöm!!!!
2009. márc. 2. 12:44
 4/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Én az Add önmagad 3(!!!!)-ra gondolok, ez van meg? Mert ebben van kimondottan kar, kimondottan 30 perc. :)

2009. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az van meg,amikor az edzést a füvön kezdi,majd egy uszoda szerű teremben folytatja.Nincs ráírva,hogy hanyadik rész csak annyi,hogy Add önmagad! -5kg/hét.
2009. márc. 2. 12:59
 6/8 A kérdező kommentje:
Bele néztem,ebben nincs konkrét felsőtest rész,de a napi 20 perc önmagadért dvd-jén van:)
2009. márc. 2. 13:02
 7/8 anonim ***** válasza:

OK.

Úgy van, hogy az 1, - a -5 kg/hét.

A 2. - a napi 20 perces

A 3. pedig a 30 perc karizom, popsi, has. (ebben nincs comb!)

Nekem mindegyik megvan, és szeretem őket nagyon, hatékonyak, és ez ad erőt a következőhöz. :)

2009. márc. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor formálódjunk és szép napot!:D
2009. márc. 2. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!