Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap már mutathat valamit a...

Holnap már mutathat valamit a terhességi teszt? 23. napon vagyok, csütörtök-péntekre nem várom!

Figyelt kérdés
Tesztelt már valaki ilyenkor pozitívat?
2009. márc. 2. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nagyon kicsi a valószínűsége egy pozitív tesztnek, teljesen felesleges csalódást okozhat.

2009. márc. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is csütörtökre nem várom!

Tegnap reggel csináltam egy tesztet, mondjuk tudtam hogy nem lesz pozitiv (ilyen hamar, és a tesztem se a legjobb volt) de úgy éreztem meg kell csinálnom! Tanultam belőle, nem tartok többet otthon tesztet!

Nekem semmi tünetem sincs! ja, habár ma reggel hányingerem volt, de biztos csak mert nem reggeliztem! Sajna én kezdek kicsit pesszimista lenni!

Szerintem én csak majd péntek reggel fogok tesztezni legközelebb!

sok sikert neked! Megy a drukk!

Majd megirod hogy mi ujság csütörtökön?

2009. márc. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze megírom.Nekem sincs semmi különös tünetem.Folyásom most semmi,néha kicsit fáj jobb oldalt a derekam.Csak 25-ös tesztem van itthon,úgyhogy várni fogok még a teszteléssel.

Egyébként már nem is reménykedek,mert ,ár majdnem 1 éve nem akar összejönni!

2009. márc. 2. 11:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán a Cleírblue kimutatja - állítólag azért mutathatja ki 4 nappal menszi előtt, mert nagyobb felületen érzékeli a hcgt. Ha mindenképp tesztelni akarsz, próbáld meg érzékeny tesztel. De én azt javaslom, várd meg a menszi napját, nehogy csalódj! De ha elég erős vagy és úgy érzed, tesztelned kell, hát mindent bele! ;)
2009. márc. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!