Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a tünete túl stimulált...

Mi a tünete túl stimulált petefészek esetén?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 10:35
 1/4 A kérdező kommentje:
hú ezt úgy értettem hogy , mit lehet érezni olyankor ha esetleg a closty túl stimulálná a petefészket?:)
2009. márc. 2. 10:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Erős hasfájás, puffadás, hányinger, ilyesmik. Nekem nem closty-t írt fel a doki, hanem szuriban fogom kapni, annak a betegtájékoztatójában van, hogy a következő tünetei lehetnek ha a petefészek túlstimulált....
2009. márc. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

és ha esetleg túl stimulált a petefészek akkor nem is jöhet létre abba a ciklusba a terhesség?

köszi

2009. márc. 2. 10:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt látod nem tudom, hogy létre jöhet-e, de olyankor le szokták állítani a kezeléseket, amiről az orvos dönt. Elképzelhető, hogy olyankor nincs vezető tüsző és jobb pihentetni a petefészket, hiszen ha sok ciszta lesz, akkor az gátolhatja a következő peteérést is.

Miből gondolod, hogy Neked túl lett stimulálva? Vagy egyszerűen csak félsz, nehogy ez legyen? Nyugi, az uh alapján meg tudják mondani, hogy mire számíthatsz. Pontosan nem tudom, hogy hány naponta nézik a tüszőket, de biztos hogy időben fogják tudni ha túl lettél stimulálva. Nekem következő hónapban, vagyis ha megjön, a héten kezdik az injekciós kezelést.

2009. márc. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!