Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy PCOs vagyok? Hol...

Lehet hogy PCOs vagyok? Hol vizsgálják ezt ki? Milyen vizsgálatokból áll?

Figyelt kérdés
Closty-t szedtem mert nem volt peteérésem. Már az első doboztól lett. Baba azóta sincsen. Lehet hogy nem reped meg a tüsző?
2009. márc. 2. 08:48
 1/1 anonim ***** válasza:
UH-s cikluskövetéssel kideríthető, és igen, ha nincs spontán peteérésed, akkor van esély PCOS-re, aminek a kezelését hormontükörrel kezdik, és ha lehet gyógyszerrel kezelik, általában sikerül, ha nem anatómiai vizsgálat HSG, vagyis petevezeték átjárhatósági vizsgálat, majd méh tükrözés következik, ha itt minden rendben és mégsincs baba, akkor jön a párod vizsgálata, inszemináció végül lombik, de reméljük neked a ciklus követés, és a gyógyszer elég lesz!
2009. márc. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!