Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek elmenjek holnap...

Szerintetek elmenjek holnap délután a dokihoz? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mert úgy érzem sikerült a baba (teljesen biztos vagyok benne) és félek hogy elveszítem, mert porszívózás+főzés után elkezdtem kicsit vérezni, de amikor leültem abbamaradt teljesen, mintha elvágták volna, de ez nem mensi, az biztos. Valami megváltozott: megmagyarázhatatlan nyugodtság és gyengeség érzetem van + szédülés és néha rámtörő émelygés. Bővebben itt olvashattok rólam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Szerintetek elmenjek dokihoz holnap? Tudom hogy nem látna semmit, de ha elmondanám neki, akkor talán adna valami gyógyszert, nehogy elmenjen a baba...vagy várjak ölbe tett kézzel, hogy sikerül-e megtapadnia vagy sem? Szerintetek mit tegyek? Még tesztelni is korai lenne. :(


2011. ápr. 11. 15:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást!

Szerencsére még nem menstruálok! :)

De biztos meg fog jönni...

Viszont tesztet is csinálok utána...bár lehet már késő lesz...

Dokihoz meg mindenképp elmegyek utána.

Majd írom, hogy mi van velem, egyenlőre nem vérzek, csak szivárog belőlem ilyen barnás vér...:(

2011. ápr. 12. 10:42
 12/19 anonim ***** válasza:

Várjuk a fejleményeket!

Nagyon drukkolok!

2011. ápr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, majd írom, mi van velem. Most pl. teljesen abbamaradt ez a barnázás is és teljesen száraz vagyok...

Szerintem holnapra ki fog derülni mi van. Mert ha baba, akkor vissza kell ugrania kicsit a hőmnek magasabbra, bár így is magas még: 36,8.

De ha ez csökken holnapra, akkor tuti mensi lesz és az már nem lehet baba akkor. Majd megírom.

2011. ápr. 12. 14:21
 14/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Még nem jött meg a vérzés, csak néha maszatolok picit (ami wc papíron nem is látszik, csak ha felnyúlok akkor veszem észre).

Émelygek ma reggel óta, de nem elviselhetetlenül és néha büfögök közben.

A hőmérsékletem maradt a 36,8.

Tehát nem emelkedett és nem is esett le mára.

Szóval még mindig tanácstalan vagyok, mi van velem.

2011. ápr. 13. 08:51
 15/19 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod?
2011. ápr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Péntekre nem várom. De szerintem meg fog jönni, mert már enyhült a cicifájásom. :(
2011. ápr. 13. 09:07
 17/19 anonim ***** válasza:
Az még nem jelent semmit,ameddig nem jön meg addig reménykedhetsz!
2011. ápr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Sajnos tegnap este megjött. Amennyire megviseltek előtte a tünetek, most annyira kíméletes a mensi. Hamarabb jött és egyáltalán nem görcsölök. Még reggel is émelyegtem meg szédültem. A hőm is nehezen akar leesni, ma is csak 1 tizeddel ment lentebb: 36,7 lett ma. Az alaphőm meg amúgy: 36,5.

Biztos a szervezetem is szerette volna már a babát...de nem jött össze most sem! :(

2011. ápr. 14. 09:48
 19/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom,drukkolok,hogy minél hamarabb összejöjjön a baba!
2011. ápr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!