Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek elmenjek holnap...

Szerintetek elmenjek holnap délután a dokihoz? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mert úgy érzem sikerült a baba (teljesen biztos vagyok benne) és félek hogy elveszítem, mert porszívózás+főzés után elkezdtem kicsit vérezni, de amikor leültem abbamaradt teljesen, mintha elvágták volna, de ez nem mensi, az biztos. Valami megváltozott: megmagyarázhatatlan nyugodtság és gyengeség érzetem van + szédülés és néha rámtörő émelygés. Bővebben itt olvashattok rólam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Szerintetek elmenjek dokihoz holnap? Tudom hogy nem látna semmit, de ha elmondanám neki, akkor talán adna valami gyógyszert, nehogy elmenjen a baba...vagy várjak ölbe tett kézzel, hogy sikerül-e megtapadnia vagy sem? Szerintetek mit tegyek? Még tesztelni is korai lenne. :(


2011. ápr. 11. 15:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el!
2011. ápr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Hát szerintem is el kéne mennem már most. Ártani úgysem árthat, ugye?

Már most elmentem volna. De holnap délután 16 órától rendel.

2011. ápr. 11. 15:57
 3/19 A kérdező kommentje:

De ha elkezdenék mensisen és görccsel együtt vérezni, akkor már nincs értelme holnap dokihoz menni, ugye?

Csak akkor, ha nem fogok vérezni mensisen. Amúgy péntekre nem várom.

2011. ápr. 11. 16:00
 4/19 anonim ***** válasza:
De akkor is menj el!
2011. ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

De ha vérezni fogok, akkor meg tud vizsgálni?


Szerencsére most teljesen száraz vagyok megint, mintha elvágták volna azt a kis pecsételést.

2011. ápr. 11. 16:10
 6/19 A kérdező kommentje:

Valahol meg azt írják, hogy nem szabad korán menni dokihoz, mert ha még túl fiatal a terhesség, akkor vizsgálat közben elmehet a baba!!! Igaz ez?

Most nem tudom, mit tegyek??? Mi lenne a helyes? Lehet, várnom kéne vele inkább és bízzam abban, hogy minden rendben lesz? Ne haragudjatok, amiért ilyen vagyok, csak nem tudom hogyan lenne a legjobb, hogy ne ártsak, hanem segítsek magamon. :(

2011. ápr. 11. 16:19
 7/19 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Pozitív teszt hiányában nem fog neked gyógyszert felírni a doki. Megérzésre ők nem alapozhatnak.

Szerintem egy orvosi vizsgálattól nem megy el ababa, de hiába mennél hozzá, nem érzehet, nem láthat még semmit, max megvastagodott nyálkahártyát, az pedig bármi lehet : akár baba is később, akár menses.

Az egyetlen amit tehetnél szerintem, ha kérnél egy BHCG vérvételt, bár lehet hogy még az is korán lenne. Az alapján talán kaphatnál gyógyszert, de sajnos az is csak abban az esetben segít, ha progeszteron hiány miatt van a vérzés. Ha van baba, és vele van baj, az ellen sajnos semmit nem tudsz tenni. Akkor a természet végzi a dolgát sajnos.

Csak azt tudom mondani, hogy pihenj, és várj türelemmel.

Szorítok neked, hogy legyen baba, és maradjon is veled.

2011. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy döntöttem, hogy inkább pihenek és nem megyek dokihoz. Ráhagyom a természetre. Ha netán megjön a vérzésem, akkor azért ha elmúlt még bepróbálok egy tesztet. És utána viszont ha elmúlt a vérzés mindenképp elmegyek dokihoz, mert már amúgyis terveztem. Most pedig bízom abban, hogy nem fog megjönni. De nagy a gyanúm, hogy a sok tünetem ellenére meg fog, ami elég meglepő a számomra, de mindegy. :(
2011. ápr. 11. 17:34
 9/19 A kérdező kommentje:

Egyenlőre nem jött meg, de volt egy nagyon erős megjön érzésem reggel, de nem vérzek, nem folyik és már nincs erős görcs, csak szivárog a vér...hányingerem van este óta és a melleim még mindig fájnak, a hőm 37,1-ről 36,8-ra csökkent, de még alaphő felett van, mert az alaphőm meg 36,5.

Mivel csökkent a hőm, biztos meg fog jönni, csak most így indul el...:( Nem értem miért.

2011. ápr. 12. 09:41
 10/19 anonim ***** válasza:
ne ess kétségbe, anyukám is mensturált mikor terhes volt velem. amint vége, teszt és doki, a biztonság kedvéért:)
2011. ápr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!