Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több mint egy hete fájnak a...

Több mint egy hete fájnak a melleim, fáradékony vagyok és 1 pozitiv teszt. Csak bekébzelem a terhességet vagy olyan pici a baba hogy az orvos még nem látta?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Január 30-án volt barnázgatásom 3napig (mensim dec.15-én volt). Az elmaradt mensi miatt voltam orvosnál jan 30-án amikor azt mondta nem lát terhességet, vissza mentem hozzá február 27-én mivel még mindig nem jött meg. Ultrahangon most se látott terhességet és Norcolut és Clostilbegyt kurát írt fel. Már nyáron is tartodtam ilyen kurát elmaradt menstruáció miatt. Most viszont több mint egy hete fájnak a melleim és fáradékony vagyok és 26-án csináltam egy tesztet ami halvány pozitiv volt. Csak bekébzelem magamnak mert annyira szeretnénk már a babát? Vagy lehetséges hogy olyan pici hogy még nem látta az orvos?
2009. márc. 1. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
igen lehet, pláne, ha mostanában lettél terhes :-) mensi nélkül....
2009. márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és be ne szedd akkor a gyógyszert!
2009. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasokat.
2009. márc. 2. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!