Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovu teszt hány napig pozitív?

Az ovu teszt hány napig pozitív?

Figyelt kérdés

Ez az első hónap, hogy használom az ovu tesztet, ezért még annyira nem értek hozzá.

11. napon csináltam az negatív lett, a 12.-en nem csináltam, és ma a 13. napon pozitív. Holnap is csinálok és annak is még pozitívnak kell lennie? Vagy hogy van ez?


2009. márc. 1. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

általában egy napig pozitív a teszt, de ha pont az Lh csúcs elejét és végét is elkapod, akkor lehet, hogy két napig pozitív, harmadik nap azonban már negatívnak kell lenni.

ha két napnél tovább pozitív az LH teszt, akkor az hormonrendellenességre is utalhat.

ha ma pozitív, akkor legyetek együtt most amilyen sűrűn csak tudtok, lehet hogy holnap már negatív, de az is lehet, hogy még pozitív lesz. A lényeg, hogy a pozitív és az első negatív napot "kapjátok el"!

2009. márc. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem pozi volt és mégsem volt pém ezt doki mondta
2009. márc. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is folyamatosan, hónapokig pozitív volt az ovu tesztem, elmentem dokihoz, mert csak nem jött a baba, és mondta, hogy nincs pém. Pedig azon a napon voltam nála, amikor itthon a kezemben volt a pozitív teszt! Inkább menj dokihoz a 11-13 nap között és ultrahanggal megnézi a pét. Az a biztos, és nem is kerül sokkal többe, mint a teszt.
2009. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!