Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is szédült az Elevittől?...

Más is szédült az Elevittől? Régebben is szedtem különféle vitaminokat és nem szédültem egytől sem. Nem vagyok még terhes, csak tervezem.

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
én 6 honapja szedem az Elevitett de nem szédülök töle egyáltalán.Nem hiszem hogy szédülést okozna szerintem más lehet a baj ha szédülsz.
2009. márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kétségtelen ,h attól szédülök,mert kipróbáltam és amikor nem vettem be nem szédültem.(legalább 7-szer próbáltam meg nélküle)Bevétel után k.b. 1-2 órára rá elkezdek szédülni.

Kiváncsi vagyok ,hogy van-e még valaki aki így járt?

2009. márc. 1. 15:36
 3/5 anonim ***** válasza:
en is jartam igy,de nekem a doki mondta hogyha telittve van a szervezet vitaminnal es meg plusz veszel be akkor lehet ez a mellekhatasa,meg hanyinger is...
2009. márc. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,

én is szédültem tőle, nem kicsit. Ráadásul székrekedésem lett tőle. Váltottam gravidára, nekem jobban beválik. Nincs szédülés és semmi mellékhatás.

2009. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A Gravida miben külömbözik?

Egyéb vitamin-készítménytől én sem szédülök.Úgyhogy nem lehet az sem h telített a szervezetem vitaminokkal.

Dehát ezt kismamáknak gyártják...mégse jó mindenkinek?

Más fórumokon egyre több anyuka panaszkodik h szédül tőle.

2009. márc. 1. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!