Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A closti kinek mikorra tette...

A closti kinek mikorra tette a peteérést? A 16. napon vagyok,4 napja negativ az ovu tesztem. Félek hogy lemaradtam volna róla?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 06:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem lett. Ill. lett 1 21 mm-s tüszőm, ami nem repedt meg tüszőrepesztő injekcióval.

Aztán elmentem endokrinológushoz. PCOS vagyok, amit gondoltam.

Nézd meg: www.pcos.hu

2009. márc. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nekem az ezelőtti 3-4 hónapban mindig volt peteérésem. Legalábbis az lh teszt szerint. Mindig a 15-16. napon. Most meg ráadásul még a clostit is szedtem, és nincs peteérésem??? Ez hogy van?
2009. márc. 1. 08:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Az első válaszolótól kérdezném, hogy amikor beadtad a tüszőrepsztőt, akkor nem éreztél erős görcsöket, szúrkálásokat a petefészkedben? Nekem nemrég volt inszemem, és most nagyon megijedtem, hogy lehet hogy nekem sem repedt meg?? Nekem is 20 mm tüszőm lett a closytól a 10-dik napon. Szombaton kellett beadnom a szurit, és már vasárnap majd leszakadt a derekam, görcsöltem stb. Aztán hétfőn volt az inszem, és előtte nem nézték meg Uh-on, hogy mi a helyezet. Ma vagyok a 19-dik napon. Neked voltak hasonló tünetied! Köszönöm a válaszod!
2009. márc. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy hónapig szedtem a clostit. Amíg szedtem, abban a hónapban 35 napos lett a ciklusom. Utána amikor nem szedtem akkor a 19. nap volt tüszőrepim (szépen látszik a hőmből) és most már 8 hetes vagyok. Szóval nem biztos hogy lemaradtál róla. Drukkolok Neked hogy jöjjön a baba!
2009. márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Előtte mielőtt szedted a clostit, hány napos volt a ciklusod? Amikor 35 lett, akkor a 19. napon volt a pé? Hányadik naptól szedted a clostit? Köszi a választ előre is.
2009. márc. 1. 15:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia. Utolsó vagyok. PCOS-es vagyok, előtte volt 43 napos ciklusom is. A hormonvizsgálat tökéletes lett, aszerint semmi bajom sincs (csak uh-n látszik). A ciklus 3. napjától kellett szednem. Azt nem tudom hogy akkor mikor volt pém, mert akkor nem mértem, de gondolom hogy (35-14=21) szóval a 21.nap körül +/- 1 nap lehetett.

Remélem tudtam segíteni.

2009. márc. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még bizakodok hogy most lesz a napokban. Holnap megyek UH-ra, kiderül.
2009. márc. 1. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!