Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes akkor is ha...

Lehetek terhes akkor is ha szeretkezés után nem sokkal ki is jön belőlem a spermium?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 22:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Belőlem is kifolyik azonnal,és sikerült kétszer haamr teherbe esnem! Első babára két hónapot ,másodikra egyet kell várnunk!
2011. ápr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért bántjátok a kérdezőt!! A próbálkozásaink elején pl. engem is aggasztott, hogy kifolyik, miért kell rögtön így lealázni??? Tényleg sokkal primitívebb kérdések is vannak itt!


Kedves kérdező, igen, lehetsz terhes, gondolja véletlenül összejött babákra :)

2011. ápr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok,és nem hülye,csak igen elkeseredett,mert a férjemmel elég régóta próbálkozunk babaügyben és nem jött még össze,összes dokit végigjártuk,minden rendben szerintük.Azért kérdezek már ilyeneket mert nem tudok mire gondolni,hogy miért nem jön össze.
2011. ápr. 8. 12:04
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
elso valaszolo vagyok...ebben az esetben bocs mert tudom hogy egy elkeseredett no fejeben mar ilyen butasagok is megfordulnak...nem hinnem hogy ezert nem esnel teherbe de ha mar kifogytatok az otletekbol akkor allj gyergyapozba az aktus utan 10 percig...biztos ami biztos hatha bejon...sok sikert es megegyszer bocs de tenyleg ugy tunt mintha egy 14 eves kislany irta volna aki epp a hazifeladat alatt gondolkozott el ezen
2011. ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj azokra a válaszolókra, akik lehurrogtak. A tiédhez hasonló kérdés rengeteg van itt, főleg olyanok kérdezik, akiknek régóta nem jön össze. Nyilván te is hallottál arról, hogy érdemes utána fekve maradni, gyertyaállás, kispárna a feneked alá stb. Én a saját tapasztalatomat mondanám el: 3 évig próbálkoztunk, amikor nem segítséggel (mert voltunk inszemen is és lombikon is), akkor általában fél óra - 40 percet mindig feküdtem a szex után. Nem jött össze soha. Aztán amikor egyszer mégis összejött, akkor semmit nem feküdtem, sőt, egyből mentem tusolni (akkor nem "gyerekcsinálós szex" volt :) ). Így véleményem szerint sok jelentősége nincs annak, hogy kifolyik-e vagy nem (egyébként a szakkönyvek is azt mondják, hogy a "győztes" sperma a kilövelés pillanatában indul el útjára).


Sok sikert!

2011. ápr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, milyen vizsgálatokat csináltak nálatok? Hormon? Inzulinrezisztencia volt? Mennyi a TSH-d? Sok orvos azt mondja, hogyha benne van a ref.tartományban, akkor az teljesen jó, de ez nem így van, ennek az értéknek pl. 1 körül kell lennie. Sajnos ezzel sok doki nem is foglalkozik.
2011. ápr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!