Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik ilyen hamar beágyazódás?

Létezik ilyen hamar beágyazódás?

Figyelt kérdés
létezik az hogy ppl. a ciklus 11. napján megrebed a tüsző és a 16. napon beágyazódásos vérzést tapasztalok¨?
2011. ápr. 7. 13:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
bocsi mégegyszer, nem olvastam el rendesen csak azt láttam hirtelen, hogy valaki az én kérdésemet megköszönte a végén, nem olvastam hogy utána neked volt feltéve. ne haragudj
2011. ápr. 7. 14:31
 12/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is lehetett beágyazódás!

De akkor ezzel az erővel nekem is lehetett, mert én meg egy kis halvány barna foltot tapasztaltam ovuláció után jó pár nappal, ami soha nem fordult még elő eddig! :)

Reménykedem.

2011. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
nem tudom, a beágyzódás nem 7-10 napig tart? ilyen hamar lenne?
2011. ápr. 7. 18:24
 14/18 anonim ***** válasza:

16:03-as vagyok

Szerintem lehet ilyen hamar is már, mert én már olvastam ilyen történeteket is itt.

Meg nekem pl. egy kalkulátorban is hamarabb tette a beágyazódást 1 nappal, tehát olyan 6. napra.

A másik dolog, az is lehet, hogy elnéztük az ovulációt! :) Legalábbis nálam ez előfordulhat, mert nem törvényszerű hogy másnap emelkedjen meg rögtön a hő, az is lehet, hogy csak 2 napra rá emelkedik meg! Nálam ez is lehet, mert 3 napig végig alaphőn voltam és utána emelkedett csak meg! De korántsem biztos, hogy közvetlen előtte levő nap volt az ovum! Érted?

Reménykedjünk! :)

Drukkolok magunknak!

2011. ápr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
szurkolok, egy hét múlva kiderul
2011. ápr. 7. 21:09
 16/18 A kérdező kommentje:
szerintetek tesztelhetek már?
2011. ápr. 13. 13:31
 17/18 anonim ***** válasza:

19:16-os vagyok.

Én akkor tesztelnék helyedben, ha késik 1 napot a mensi. Én ezt fogom tenni. Ha pénteken nem jön meg, akkor szombaton reggel tesztelek. Nem merek hamarabb.

2011. ápr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
én most teszteltem, negatív lett természetesen. tiszta dili vagyok, már bánom
2011. ápr. 13. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!