Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Óvszer mellett esett valaki...

Óvszer mellett esett valaki teherbe, úgy, hogy nem történt semmi "baleset"?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 06:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

15 hónap, az komoly! De hidd el, lehet, hogy az elején egy picit nehezebb lesz, de utána nagyon hamar összenőnek! Biztos élvezni fogjátok!

Eleinte voltak egészségügyi problémáim, de mostmár valahogy úgy érzem, megerősödött a szervezetem, talán hozzászokott e feladathoz... Igazából pont azért terveztünk most 3 év szünetet, hogy regenerálódjon a szervezetem, de ha már így alakult, akkor ezt is bírni fogom!

Nem mondtad, mikor született a nagyobbik. Nekünk május 26-án született a legkisebb (csak azért kérdeztem, mert láttam, hogy kb. egyidősek).

2011. ápr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

május 29. a lányunk, a fiunkat augusztus 31-re várjuk, talán meglesz a 15 hónap :)

Hű,de furcsa leírni, hogy "fiunk" :)

Kicsit tartok tőle, hogy hasfájós lesz, a lányunk nem volt, 6 hetes korától végig aludt éjjel, szopizott szépen végig, most is haspók, a foga gyötörte csak meg, de az is néhány napig tartott.

Reméljük egyébként, hogy tényleg összenőnek majd, és nem okoz gondot, hogy lány-fiú :)

Gondolom sok múlik rajtunk (szülőkön), jó kis próba lesz az egész családnak :)

2011. ápr. 11. 20:22
 13/16 anonim ***** válasza:

Május 29? (Az én szülinapom. :-)) Akkor csak 3 nap van köztük! :-)

Nálunk is lány-fiú az első kettő (azóta sorban fiúk jöttek), köztük 19 hónap van. Jól összenőttek (most 6 illetve 4,5 évesek), csak elég sokat veszekednek... De amúgy nagyon szeretik egymást!

Hidd el, nagyon jó lesz így!! Gondolom, örülsz, hogy fiú! :-) Nálunk most mindenki kislányért szurkol, de persze ha kisfiú, akkor is örülni fogunk!

2011. ápr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

örülünk persze, hogy fiú, de lehet, hogy nyugodtabb lennék, ha kislány lenne :) mi annyira nem akartunk fiút, mint sokan, meg eleve nagycsaládot tervezünk, így gondoltuk előbb- utóbb lesz fiú is esetleg a lányok között, vagy lány is a fiúk között :)

Remélem összenőnek, majd alakul :) Most egyelőre az altatással szenvedünk, nem egy gyaloggalopp :D

2011. ápr. 12. 19:59
 15/16 melcsiboszi ***** válasza:

Én olyanról is hallottam, hogy nem elszakad az óvszer, hanem valahogy ereszt. Nem tudom, miért, meg hogyan, mi még sosem használtuk, és nem is szeretném...

Gratula a babócákhoz! :) Az én kisfiam most lesz egyhónapos, 18-án! ;)

2011. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdést kiíró: Nem értem, ezt az elöre beskatulyázást!! Nekem fiam van, SOHA nem volt hasfájása! Söt, most 20 hónapos, és most elöször lett náthás. (Ez a legkomolyabb betegsége.)


3 barátnömnek fia van, egyik sem hasfájós. 2 barátnömnek lánya van - egyiknek 2-, mindhárom lány hasfájós.


Ennyit a beskatulyázásról! De érdekesnek tartom, hogy emiatt nem örülsz neki, hogy fiú... Ilyen érvet még soha sem hallottam.

2013. febr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!